Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magyar nőnek miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőnek miért ilyen nagyok az elvárásaik péniszméret terén?

Figyelt kérdés

Ha felnézek ide vagy redditre vagy akárhova akkor azzal szembesülök, hogy a magyar részlegen nagy átgalban az átlagost (13-15 centi) írják minimumnak, a kisebbet meg túl kicsinek. Ha felnézek a legnagyobb külföldi +18-as reddit fórumra, akkor pedig rengetek olyan nő van aki azt írja, hogy a párjának 3-5 inch (7,5-12,5cm) és tökéletesen elvan vele. Az átlagost már szinte mindenki tökéletesnek írja, nem minimunak.


Miért van ekkora különbség? Nekem több, mint 12,5, nem ezért van a kérdés csak tényleg furcsállom.


márc. 17. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Mert megtehetik.


Ferfi tulszaporulat van.


Kereslet/Kinalat.

márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
A 13-15cm is kicsi. 18 cm és vastag farkú férfiakból pedig egyáltalán nincs hiány úgyhogy inkább azt választják. Sajnálom hogy ezt tőlem kell megtudd.
márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 Erre bármi bizonyíték? Valahogy a kutatások nem ezt mondják.
márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
#3 én rengeteg férfival szexeltem már, több mint 50-nel. Vegyesen magyarokkal és külföldiekkel is. Szerintem ennyiből már simán lehet reprezentatív statisztikát készíteni :D Azt kell mondjam, a többségnek 16 cm feletti farka volt. Egyetlen egyszer volt dolgom kimondottan kisfarkú pasival. Szóval nem kamu, hogy sok a (viszonylag) nagy farkú pasi. Testalkatot tekintve amúgy főleg sportosakkal voltam, ha ez számít.
márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Én meg 100 pasival feküdtem le és nem volt 18 centis közöttük 😀. Ide bárki írhat bármit. Érdekes, mert amit a kérdező írt azzal már én is találkoztam. Valahogy a magyar nők olyan szerencsések, hogy csak nagyfarkú padikkal találkoznak, a szegény külföldi nők meg csak átlagossal.
márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
#5 most mi érdekem lenne idekamuzni azt, hogy sok a nagyfarkú pasi? Tőlem higgy, amit akarsz, én nem hazudtam. Sok a 16-18 cm farkú pasi, legalábbis én nagyrészt ilyenekkel voltam. Szerencsémre :D
márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

#6 Mi értelme van egy anonim oldalon hazudni egy méret kérdés alatt mindenkinek 16-20 centis f*sza van? Ezt nem erre értettem, hanem egy olyan kérdésre, hogy "kinek mekkora pénisze van?" Hány ilyen kérdés van és szobte mindegyiknél még az önbevallásos statisztikát is megszégyenítő értékek jönnek ki.


Mi értelme, hogy itt sok pasi nőnek hazudja magát?


Mi értelme az önbevallásos statisztikáknak, ahol egész euban nekünk van messze a legnagyobb f*szunk? Sőt nem egy afrikai orszagot is előzzünk.


Hogy van az, hogy a legtöbb nő simán elhiszi a 15 centire, hogy 18 centi?

márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Jezusom mennyire lesullyedt az oldal szinvonala a #2 -es valaszolohoz hasonlo emberek miatt...


Regen ez is jobb volt.

márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
#8 Jah, baromira lesüllyedt mert nem azt látod kommentben amit szeretnél.
márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

A nők nem írják, azt kispöcsök irkálják csak.

Értsétek már meg hogy ez csak a depressziós hokizó gyerekek hülyesége.

márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!