Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányként mit érzenél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányként mit érzenél ha ki kéne nyalnod egy másik lányt?

Figyelt kérdés
márc. 18. 09:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mivel nem érdekel, nem izgat, így nem is fogom megtenni.
márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem gond ez a lányoknak, ha én hármasról beszéltem a csajaimnak, mindig a 1f2n be mentek bele elméletben.
márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok, de egyszer kíváncsiságból kipróbálnám. Érdekel, milyen érzés lehet és az is, vajon el tudnám-e élveztetni a másikat.
márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Exem hatására próbáltam a hármast, ráadásul egyik nem túl közeli barátnőmmel kiegészülve. Elsőre kifejezetten izgató volt csókolózni vele, illetve jó érzés volt nyalni őt. Tetszett, izgatónak találtam adni és kapni is.

Ekkor egy ideig úgy gondoltam, hogy biszex vagyok. Össze is hoztunk egy plusz alkalmat, ahol csak ketten voltunk mi lányok.

A csókolózás olyan semmilyen volt, nem igazán sikerült felizgatnunk egymást és bár pont nyalásig eljutottunk, de teljesen béna volt.


Ezt követően volt még egy utolsó 3-as (A pasi nem volt párom, már az exem volt extrákkal egy ideig.) és akkor megint jó volt a barátnővel.

Ekkor azért sikerült realizálni, hogy nem is a masikat nyalni, rá hatást gyakorolni a jó, hanem a pasi agyát teljesen felhúzni ezzel.

márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
#13 te nem vagy hetero. Aki felizgul a saját neme gondolatától, az minimum biszex. Egy hetero hányni tudna attól, ha szexelnie kéne a saját nemével, nemhogy “kíváncsiságból kipróbálná”🤣
márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

A nőknél ez nem így van, nálunk a társaságban, amikor már mindenki piás volt, akkor a csajok kicsit húztak bennünket, fogdosták egymás mellét, még csókolózás is volt.

márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16 azt csak azért csinálják, hogy a fiúkat teasingeljék. Tudom, mert én is csináltam ilyet, tetszett, hogy a fiúkat izgatja, de engem nem vonzottak a csajok :D
márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17

Igen, ezt észre vettük, de pont ezt mondom, hogy ők is heterok voltak, de mondjuk egy piás szexpartin, biztos kinyaltak volna egy másik lányt is (persze nem akárkit, akármikor, de nem hiszem, hogy gond lett volna nekik a punci nyalás).

márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!