Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok számotokra kiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra kiábrándító lenne ha a barátotok női ruhában takarítana és csinálná a házimunkát, mert ez a fétise?

Figyelt kérdés

Mióta egyedül laktam mindig női ruhában takarítottam a lakást. Általában szobalány ruhában vagy leggingsben, harisnyában, ilyesmi.


A crossdressing amúgy alapból nem izgat és utcára se mennék így soha, de valamiért takarítás közben nagyon izgat és ez motivál. Kifejezetten szeretek így takarítani. Szeretem a kényelmes ruhákat de a kevésbé kényelmes, fűzős ruhát meg magassarkút is, és ha a ruha kényelmetlen, akkor az motivál hogy mielőbb végezzek és levehessem.


Mióta a barátnőmmel összeköltöztünk természetesen elhagytam/eltitkolom ezt a szokást, bár újabban titokban fel szoktam öltözni ha épp nincs itthon. Egyszer amikor itthon volt egy női bugyit felvettem de igazából félek h kivillan és meglátja.

Van egy rózsaszín kötény amit főzéshez használok, de ő ezt inkább viccnek gondolja és nem is sejti az igazi okát.


Szerintetek bevállaljam ezt a dolgot és elmondjam vagy inkább maradjon titokban?



márc. 18. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen pasi kuka lenne.
márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem csak kiábrándulnék, hanem azonnal elhagynám.

Pedig én aztán nem vagyok konzervatív, még az se zavarna ha pl biszex lenne a párom és szeretne pasikkal szexelni, ami pedig elsőre nagyobb dolognak tűnik ennél. De ez valahogy nagyon kiakasztana :'D

márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezt max. egy domina tudná elfogadni, de ugyebár a nők 99.999%-a meg nem az.
márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az én párom szokta kérni, hogy vegyem fel a tangáját
márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#4

Az más.

Nem

márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Off.
márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Számomra az lenne.
márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha takarít helyettem azt vesz fel hozzá amit akar.

2 hete várok hogy kipucolja a fürdőt. Akkor ígérte meg. De már jóval előtte vártam hogy észrevegye milyem retkes.

Szexhez nem tetszene

márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Lilluci27 ***** válasza:
38%
Engem nem zavarna, sőt…
márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
I want to break free
márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!