Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért írja ki, hogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki, hogy nincs szex se az első, se a második randin? Ettől lassan haladónak akar tűnni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn olvastam. Furcsán hangzik, mert attól hogy nem az 1., hanem a 3. randin van szex, még ugyanúgy könnyen kaphatónak tűnik a nő.
márc. 18. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szimplán alapból az REDFLAG aki kiköti, hogy mikor van/mikor nincs szex.


Ne időhöz vagy találkozás számhoz legyen már kötve könyörgőm, hanem vágyhoz, szimpátiához és esetleg alkalomhoz/hangulathoz.. azt hittem előbbi csak a filmekben van.

márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom a sok negatív tapasztalat miatt akarja már előrre tisztázni. És tényleg nincs rá ok, hogy két idegen ember az első hetekben szexeljen, romantikus ismerkedés helyett.
márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert ki akarja rázni azokat akiknek az egyetlen célja a dugás, de mielőbb. Ettől még nem fogja, mert a tipic nethuszárok el sem olvassák mit ír valaki (vagy ha igen akkor nem érdekli őket) attól még nyomni fogják rá a sablonüzenteiket :D
márc. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Agyhalott szimplán, mintha az 1. 2. 3. 578. randis szexnek vagy nem szexnek lenne bármi köze is kettő ember későbbi viszonyához.
márc. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3: akkor igencsak meg fog lepodni, ha valaki a szexert bevallalja azt az elso ket randit... mert az semmi
márc. 19. 05:10
 6/14 Lilluci27 ***** válasza:
Simán sérelem az első tandíj és nem érzem magam ettől rosszul
márc. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sokat randizok így nőkkel, pont a dugásokért, olyan nő még nem volt akit maximum az 5. randin ne tudtam volna megdugni.
márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nalam osszel volt ket 4 randis, ahol semmi nem tortent, csak csok, de nem ezert hagytam veluk abba. Az egyik mondta hogy mikor lett pasija, vele se siette el, a masik hasonlo, csak utobbi kozben elmegy egy buliba, ott felszed valakit egyejszakara... szoval a randist szivatja, de reszegen nem tud leallni, nagyon igazsagos. :D
márc. 19. 10:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet kell neki az a két randi,hogy megismerje annyira a másikat,hogy meg tudjon nyílni és jó legyen a szex.

Vagy kitalálta,hogy ő betartja a 3 randis szabályt(amit sose értettem.)

Esetleg amit a 3as írt.

De ez így szerintem baromság,hogy 1.-2. randin nincs szex.

Én inkább nőként azt mondanám,hogy majd akkor lesz amikor már mindketten úgy gondoljuk és felesleges rámmászni ha nem adok jeleket,mert azzal kifejezetten el fog kergetni és randi se lesz több,nemhogy szex.

29/N

márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8

Magyarul az ötödiken mind kettőt megdughattad volna.

márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!