Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosti anál? Rosszlanyok.hu-n...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti anál? Rosszlanyok.hu-n fiatal nők. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A kérdésem az volna, hogy akik fiatalon pl 20 évesen gond nélkül vállalnak popsit is..

Szerintetek az ilyen nőket előtte sokszor seggbe dughatták kapcsolatban mielőtt hirdetni kezdtek?

Mit gondoltok?



márc. 19. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Valószinű sokszor seggbe dugták kapcsolatban
Nem biztos h sokszor. Simán vállaljaa pénzért
26 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Pénz. Aki nem vállal anált, annak extra jól kell kinéznie de úgysem biztos hogy megél a testéből manapság.
márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A prosti nem szerelemből teszi, hanem mert a kuncsaft jó zsíros extra zsetont jattol érte.
márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem reprezentatív amit mondok de én eddig két csajnál voltam és kérdeztem, hogy egyébként a magánéletben is szokott-e análozni és mind a kettő azt mondta, hogy egyébként nem szereti csak a pasik 70%-a ezt kéri ezért pénzért vállalja.

30F

márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon váltózó… A többség szerintem nem szereti, főleg nem idegennel.


Van az a kategória, aki az alapban (fehérrel írva) vállalja, azok között nagyon sok aki csak vendég csalogatónak rakja ki és a helyszínen már nem vállalja… Mivel nem kér érte plusz pénzt, a legtöbb vendég szemében ez bocsánatos.


Van az a kategória is, amelyik viszont elkéri érte az extrát és úgy sem vállalja, ez nyilvánvalóan a legrosszabb lehúzós kategória, sajnos ilyenhez is volt szerencsém…


De általában azok akik extraként vállalják csak, azok valóban vállalják. Akik pedig még a leírásban is kitérnek az análra, azok is jó eséllyel vállalják valóban.


Voltam párszor egy hirdetőnél aki elmondása szerint valóban élvezte, vissza kerestem róla pár dolgot a neten, mivel már nem hirdet 3 éve és már 10+ éve is írt anál témájú fórumra, meg megtaláltam (jó nehezen) hogy régen webcamozott és ott is a német leírás alapján az anál volt a főprofilja.

ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!