Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor mégiscsak ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégiscsak ennyire számít a farok méret?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik barátommal sikerült összeszedjünk két lányt egy buliban akik benne voltak, hogy csináljuk négyesben. Nagyon jól sikerült a kaland, viszont észrevettem, hogy amikor a haver dugta őket akkor sokkal jobban nyőgtek és mintha jobban élvezték.( Neki 19 cm, nekem 14) Soha nem volt ilyenben részem, de nem gondoltam, hogy ez a különbség gond lehet. Az egyik lány amikor másodjára cseréltünk megkérdezte, hogy te nem dugod be a fenekembe? Próbáljuk meg úgy. És összenéztek a barátnőjével és kuncogtak. Szerintetek ez azt jelenti, hogy kicsi volt nekik az enyém? Tudom rengeteg ilyen kérdés van itt, és én eddig nem foglalkoztam ezzel, de ez egy kicsit megingatott. A leírtak alapján csatolok egy kérdést is.

márc. 20. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Valóban kicsi volt a lányoknak és jobban élvezték a haverral
Csak túlreagálom a dolgot
29 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Érezték a különbséget, de hidd el, egy kapcsolatban teljesen jó a méreted!
márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, azért nem is aggódom, de most kapcsolat után vagyok és egy kicsit kipróbálnám ezt a világot is. Ez akkor azt jelenti, hogy alkalminál inkább a nagyobbra vadásznak a lányok?
márc. 20. 14:59
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem csak meséled, akkor a csaj azt akarta, hogy egyszerre két farok legyen benne (dp).
márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem ketten dugtuk egy nőt tök mindegy mekkora a farkad. Ha már hazavitt a nő és lekerült a ruha arra vágynak, hogy megdugd őket.
márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Azért akarta veled az anált mert kisebb a farkad így gond nélkül dughatod, míg a haverodnak figyelni kéne h ne nyomja ne tövig.

Nem kell aggódnod🔥

márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ennyire számít. Nem fizikailag, hanem pszichikailag. A nők meg vannak győződve róla, hogy minél nagyobb a farok, annál jobb a szex, és emiatt valóban jobb lesz nekik tőle.
márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Már százszor leírtam, hogy a nagyobb jobb. Ez alap biológiai. Persze mindenkinek van egy határ, de addig igaz. És egy átlag nőnek nagyon nem 14 centi ez a határ.
márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aki szerint a kérdező túlreagálta, miért?
márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem a méreten kuncorásztak. A nők, bármit is sugalljon a poresz, elég szemérmesek. Azon nevetgéltek, hogy az ő mércéjükkel ennyire szemérmetlenül kértek meg az análra. Röviden zavarban voltak a csajok.
márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!