Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Incelek illetve férfiak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek illetve férfiak, ha minden nőnek a külsőség és pénz számit, mivel magyarázzátok, hogy ez a lány ezzel a sráccal van együtt? Lehet mégiscsak fontosabb a belső, mint a külső?

Figyelt kérdés
www.instagram.com/hannahayl
2022. ápr. 28. 13:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 28. 13:52
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Pont egy kirakat-életet élő emberrel példálózól?
2022. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem állítom, hogy minden nőnek csak a pénz, a külső számít.


Amikor azonban azt látom, hogy ilyen embernek jó csaja van, akkor igencsak felszínre kerül a szkepticizmusom.


Mint látod, milliós követőtáborral rendelkeznek, tehát simán vele lehet a nő a hírnévért. Mellette meg eljár valami pasihoz szexelni.

2022. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok incel, olyannyira nem, hogy nő vagyok. Mégis látom, hogy ez a nő a feltűnés miatt van ezzel a pasival. Vagy szerinted az intellektusával fekszik össze? Ez akkor lenne reális, ha a nő aszex, de akkor máris nem jó példa, mert a nők többsége nem aszexuális és az incelek se egy aszexre vágynak. Tehát, ha az, akkor nem jó példa az átlag nőre a csaj.

A pénzt nem tudom, de gondolom akad bőven így a képek alapján. Szóval... lehet, hogy arra sem a legjobb példa, hogy a nők nem a pénzre mennek.

Nem minden nőnek számít elsősorban a pénz és/vagy a külső, de te is egy kellően extrém példát hoztál, ami épp úgy alkalmatlan bizonyítéknak.

2022. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nick Vujicic hasonló még. Neki is jó csaja van, de nála is nehéz elhinnem, hogy tényleg szerelemből van Nick-el.


Mondjuk ha jól tudom, ők már akkor is együtt voltak, amikor Nick még nem volt híres.


Nem tudom, mindenesetre nekem nehéz elhinni, hogy vonzó nők testi fogyasztékos emberekkel vannak együtt.


Nem állítom, hogy lehetetlen. Viszont olyan 5-10% esélyt adok arra, hogy ezek a kapcsolatok őszinték. És akkor sokat is mondtam...

2022. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

"Shane Burcaw’s net worth as of now, in 2022 is supposed to be more than 1.25m USD"


[link]



Ezt csak igy bekurom ide....



37F incel

2022. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5: Akkor lehet inkább szerintem, amikor a másik személyiségét szereti, ahhoz vonzódik, és mellette aszexuális vagy legalább is nem fontos neki a szex.
2022. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

6-os megmondta. Már a házán látszik a gyereknek, hogy elég gazdag. Ez a lány egy sugar baby, ami azt illeti elég vastag bőrrel :).


Megkaptad a választ kérdező? :)

2022. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, te fogyatékos vagy?

Ez nyilvánvalóan nem vonzalmon alapuló kapcsolat, hanem valamilyen érdek által vezérelt.

Ez a szerencsétlen ember nem tud férfiként funkcionálni semmilyen téren, fogd már fel az agyaddal.

2022. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelem. Meg csak nem is igazi. Csak fotozkodnak es osztoznak a lóvén. Egy nyomoreknak meg minden penny kell.
2022. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!