Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem akarok szexelni, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok szexelni, akkor inkább maradjak egyedül?

Figyelt kérdés
Alapvetően szívesen bújok össze, romantikázom, csókolózom, de nagyon unom hogy elő kell adnom hogy élvezem a szexet, miközben nem is érdekel. Sőt, idegennel még ki is borulok ha hozzám akar érni intim helyen. Esetleg ha tényleg mély érzelmi kapcsolatom van valakivel, akkor nem vetem el az ötletet mert azért az érzelmi állapot hatalmasat tud dobni a szexualitáson, de oda eljutni nagyon sok idő. Így szex nélkül teljesen veszett ügy egy monogám kapcsolatot keresnem, igaz? (Nem, nincs szexuális traumám, nem, nem fáj, egyszerűen csak nyűgnek élem meg)

márc. 21. 20:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is aszex vagyok, nő. Nem kell egyedül maradnod.


Lehet szintén aszex társad, vagy lehetsz egy alloszexuálissal (az aszex ellentéte egy szóval, tehát a szexuális vonzalmat érző hetero/bi/ stb emberek gyűjtőneve) nyitott kapcsolatban. Szóval, hogy eljár mással szexelni. De attól még, ti vagytok a társai egymásnak.

márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
#21 működhet egy nyitott kapcsolat egy alloszexuálissal? Ha eljár mással szexelni, lehet, hogy olyan jó lesz neki az a szex, hogy inkább beleszeret abba a másikba. Vagy ha szex után beszélgetnek is egy kicsit, beleszeret, téged meg elhagy...
márc. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#2: nem tudom én biztos nem csinálnám. Nálam vagy a monogámia jöhet szóba, vagy inkább semmi se. De persze mindenkinek más határai vannak.
márc. 24. 07:33
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletes,ha egy lány hozzám bújik,csókol és közben kézzel kielégít.

Nem vágyok aktusra,nem akarok nyalni.

máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
És az neked jó ha kiverik úgy, hogy abszolút nem akarják, rád se akarnak nézni közben és kötelességből megcsinálják? Már már gusztus nélkül
máj. 4. 12:32
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem.Olyanra gondoltam,aki ezt szívesen megteszi,csak többet nem akar.
máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Én feltételezem, hogy aki nem akar intim helyzetbe kerülni valakivel X ideig, az ezt sem akarja, legalább is én így vagyok vele. Nem akarok szexelni, se maszturbáltatni, se hozzám hogy nyúljon amíg értelmesen össze nem ismerkedünk.
máj. 4. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!