Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vinteden hasznalt bugyikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vinteden hasznalt bugyikat adok el akkor amiatt tilthatjak a fiokom?

Figyelt kérdés

Nyilvan nem irnam ki, hogy csak hasznaltan adom el. Nagyon sok lany irja ki, hogy megtalaltak oket a “perverz” pasik es fizetnenek ha hasznalja a bugyikat par napig es utana adjak fel.

Ha ilyet csinalok akkor a vinted eszre veszi?

Koszonom a valaszokat

21L



márc. 22. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen kitilthatnak. Megjegyzem, ugye tudod, hogy a vevő nem simán csak bugyit akar hanem "előtte-utána" képet is? (nem csak a bugyiról, hanem rólad is) S gondolom azt is vágod, hogy sokan nem fognak fizetni csak begyűjtik a képeket, ill. ha kiadod az adataidat akkor utána zaklatni fognak.
márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Képet kérnek mindenképp hogy nem e pasi hordja...de ez egyértelmű
márc. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%

Elárulja nekem valaki, hogy mennyibe kerül? Kíváncsi vagyok rá,mert szociális ágazatban dolgozom,jól jönne egy kis mellékes,mert képtelenség ma megélni a fizetésünkből. Érdekes nagypapám meg nagymamám fiatal házasokként fel tudtak építeni egy nagy házat, úgy hogy a Mama pályakezdő pedagógus volt stb...

21L

márc. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem titlanak.

Siman add el a kanos embereknek a 3 4 v több napos bugyit, hidd el jó pénzt fizetnek érte.

Csak egy egész alakos kep legyen rólad bikiniben pl v ilyesmi csak takard ki az arcod.

Meztelen úgysem engednek.

Igy tudják kihez tartozik a bugyi és venni fogják.

Viszont nude öt ne küldj senkinek ha fizetnek se szerintem.

Ügyesen, szép napot!

21f

márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán csak írd ki hogy használt bugyi.

Úgy is megtalálnak.

márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vintiden add el az ilyeneket . Hidd el vannak erre jobb felületek. Tapasztalat.
márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel:D en is szivesen vennek.
márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Vinteden nem lehet használt fehérneműt árulni. Ruhát igen, fehérneműből csak újat. Szóval igen, ha észre veszik, akkor tiltják a profilod.
ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!