Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből jöttél rá, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttél rá, hogyan derült ki az, hogy a párod szivesen benne lenne egy többesben? Kiborultál? Tetszett, mozgatta a fantáziád? Végül mi lett belőle?

Figyelt kérdés

Azért ez a kérdés mert kiváncsi vagyok hogy másnál is annyira egyszerű volt e mint nálunk.

8éve együtt vagyunk, nagyon jó a kapcsolatunk. Én(FF) hoztam fel elsőnek, beszélgettünk róla 2 hetet, néztünk ilyen videókat, szoktuk kicsit a gondolatot és belevágtunk.

Nagyon jól tettük és imádjuk:)

Nálatok hogy volt?



márc. 22. 07:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a csajom kérdezte egy buliban, hogy mit szólnék hozzá, mondtam hogy oké. Arra ugyan nem számítottam akkor, hogy fél óra múlva hárman fogják dugni az egyik szobában, de élvezte nagyon. Közben én is megdugtam egy csajt, szerintem az egyik pasinak a nője volt akivel a csajom négyesezett. 😁
márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Beszélgettünk róla,nem úgy,hogy konkrétan mi csináljuk,csak úgy általánosságban,majd miután rájöttünk,hogy egyiken sem tartjuk olyan ördögtől valónak,kitaláltuk,hogy ki kellene próbálni egy ismerős párral...
márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A párom nem szereti, csak én. 🤷‍♀️

22L

márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a(z akkor új) barátnőm vetette fel két hét után, hogy szeretnék-e lányos hármast. Persze, ki ne szeretne. Ki is próbáltuk, és ekkor ő olyan féltékeny lett, hogy azóta (10+ éve) hallani se akar erről.


Ezért ezt viszonoztam neki fiús hármassal, az viszont tetszett neki. De mostanában már azt se kívánja. Igaz, engem se. 🥺

márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 kisördög1 ***** válasza:
92%

1: Nem semmi buli lehetett és a b.nőd úgy látszik hamar belevetette magát vagy ami még valószínűbb már eleve azért kérdezett rá..Mindenesetre izgalmas lehetett :)


Nálunk is beszélgetéssel indult (2 exemmel is) és hamar kiderült, hogy mozgatja a fantáziájukat hát belevágtunk.

A mostani párom sajnos elzárkózik tőle.

márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem a feleségem és azt mondta tetszik neki
márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#3: ez azt jelenti, hogy nélküle csinálod?
márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7

Előfordul...

márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta a barátnőm,hogy neki már volt ilyen és alkalom adtán szeretné újra,ha én is.
márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8: és tud róla? Miket csinálsz konkrétan, és kikkel?
márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!