Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll fel a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll fel a barátomnak,ha meztelen vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor levetkőzőm előtte észre sem veszi csak mérgelődik magában és olyan érzésem van,hogy nem is érdeklem őt testileg.Tegnap az ágyban sem állt fel neki,lelankad egy idő után és csak maszturbálással tud elmenni.Nőként nagyon rosszul érint engem és nem tudom eldönteni,hogy nem is kíván már engem?

márc. 22. 10:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbálj beszélni vele erről. Nem tudom hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, de az, hogy mérgelődik amikor meztelen vagy és csak masztival élvez el ez nem jelent sok jót. Megértem, hogy rosszul érint.
márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
1-2x nekem is volt ilyen, sokat maszturbaltam, de utána rendben volt
márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
1: utana jon hozzam vagy velem zuhanyozni,de inkabb az jellemzo,hogy “dolgoznia kell” es ezert nem er ram:)
márc. 22. 10:53
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Zuhanyozni akar veled, de szexelni nem? Akkor nem baj, hogy meztelen vagy? Nekem kicsit úgy tűnik, mintha lelkiismeretfurdalása lenne, azért megy utánad a zuhanyzóba. Ha masztizni van ideje, akkor lenne rád is. (1-es voltam)
márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt?


Nekem is elég sokszor voltak előttem a barátnőim meztelenül mégsem állt 0-24. Attól még kívántam őket és vágytam rájuk. Amikor meg úgy volt, elég volt egy sima lehajolás, guggolás (ruhában, vagy anélkül) és máris elindultak a dolgok.

márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
14%
Egy meztelen nőtől nem is fog felállni kislány.
márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rástresszel, és ezért lankadt (?) Márpedig, észrevehetné h neked rosszul esik, próbálj esetleg valami szexibb mozdulatot vagy "előadást" adni, ha akkor sem történik semmi, az már érdekes 😅 vagy fejtsétek ki egymás között 😌 22F
márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Megnézné a párom meztelen, tuti felállna neki
márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

Meglehet nem látja benned a nőt.

Nincs meg köztetek a szikra/kémia.

márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
4: A zuhanyzoba azert neha beindulnak a dolgok,de mar egyre ritkabban.
márc. 22. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!