Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátomnak küldök magamró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak küldök magamról meztelen képet akkor igaz hogy jobban fog kívánni?

Figyelt kérdés

Általában hétköznap nem vagyunk együtt csak hétvégén

Így ezáltal csak hétvégén tudunk ugyebár szexelni is, de ha hétköznap kicsit ingerlem olyan képekkel magamról az csak plussz vagy semmi extra nem fog történni tőle?

3 éve vagyunk együtt egyébként

És kicsit kívánatosabb szeretnék lenni de nemtudom hogy tegyem és ez az ötlet jutott eszembe

18/L



2022. jan. 17. 12:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem jó ötlet meztelen képet küldeni, hiába vagytok együtt 3 éve. Ha szakitotok vissza élhet vele.
2022. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem de, ha esetleg szét mentek akkor körbe tudja küldeni a haverjai között
2022. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
8%
Jobban igen
2022. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
39%
Egyáltalán nem. Sőt szinte biztos hogy mutogatva lesz a fotód. Csak akkor küldj ha téged nem zavar a közönség. Mindegyik pasas ìgy kezdi. Úu de szexi vaagy stb, aztán az első komolyabb balhétoknál már te vagy a kis K aki mutogatta magát meztelenül. Ha pedig szakítotok már nagy K leszel.
2022. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
20%
Lehet élőben szép vagy, de képen nem olyan Jó látni a caajokat.
2022. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%

Kérésre is válaszolva, mert idáig csak azt kapták, hogy hülye vagy ha képet küldesz.


Persze, nagyon feltudja húzni. Viszont, ha emiatt este többször ránt rá, akkor pont hogy az ellenkezőjét is elérhető, hogy kevésbé fog kívánni.


Én élvezném.

Egyébként nem tudom mi a nagy átlag az ilyen képekkel való vissza élésben. Én anno csináltam videót is, ahogy benne van a farkam az akkori páromban. Soha nem látta senki, csak én. Új párom miatt meg törölve lett. Persze én megint csak egy vagyok a sokkból.


Jobb félni mint...


Még is küldesz képet, úgy küld, hogy arcod ne látszódjon.

2022. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
42%
Istenem mik ezek a hülye válaszok, ne küldjön meztelen képet. Nyugodtan küldjél meztelen képet, csak arcod ne legyen benne, hanem elég ha melleid meg a nemi szerved látszódik pl. Semmi bajod és hátrányod nem lesz abból. Azoknak van, akik arccal, teljes alakos meztelen képet küldtek magukról, de azok buták. Akkora téveszme van az embereknek a meztelen képekről úristen.
2022. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%

Három év alatt bizonyára kiismerted, hogy ha csináltok szexi fotókat, mennyi az esélye, hogy az esetleges aljasságából vagy figyelmetlenségből fakadóan illetéktelenhez kerüljenek. Ha nyugodt szívvel meg tudsz bízni benne, szerintem csináljatok néhányat, nagyon izgalmasak és izgatóak a szexi képek a párodról/pároddal.

"Egyébként nem tudom mi a nagy átlag az ilyen képekkel való vissza élésben."

A saját haveri körömből kiindulva a normális párkapcsolatra alkalmas, gerinces emberek többsége diszkréten kezeli, nem mutogatja, nem él vissza. De amúgy a páromnál is ott vannak rólam a f.szhimbálós videók, szóval ha attól félne, hogy visszaélek a képekkel, akkor az ő kezében is ott a fegyver. Na meg ahogy halad az élet, egy idő után általában így is, úgy is születnek az emberről olyan nem szexuális fotók is, amikről nem szeretné, hogy mások lássák.

2022. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
41%
#7 Szerintem is túl van parázva a téma.
2022. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Azért működnek még olyan oldalak ahol a csajokról pakolják ki profillal, telefonszámmal a képeket... Ja fej nélkül is képesek, bár az nem túl hiteles. Az már kicsinyes bosszú. Meg elküldik a rokonoknak. Nagyon naivnak kell lenni ahhoz, hogy valaki azt higyje, ez nem létező dolog. De mindenki úgy mutogatja magát ahogy akarja. Csak ami egyszer felkerül a netre az örökre ott marad.
2022. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!