Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a lábra élvezést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a lábra élvezést engeditek?

Figyelt kérdés

Akár alkalmanként akár minden esetben harisnyában vagy nélküle?

Vagy szokott e a párotok megkérni rá hogy mi lenne ha most a lábfejre vagy talpra élvezhetne?

Köszönöm a válaszokat.



márc. 22. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen engedem és eddig minden partnerem csinálta is.
márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lilluci27 ***** válasza:
71%
igen
márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Pasi vagyok (megspóroltam neked egy privit), de van pár ismerősöm aki lábfetisiszta, náluk ez is a "program" része esetenként. Hangúlyozom a PÁRJUKKAL - aki tenyerükön hordozza őket. Pár =/= neten jelentkező vadidegen aki "ráverhetem a lábadra" privivel rohanta le őket.
márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Sosem kérte senki, és nem is engedném.
márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
3-as, a francért nem írod oda elsőre, hogy mi vagy!!!??? Amúgy elég undorító bűn házasság előtt szexelni...
márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

A 4-est miért pontoztátok le?

Undorító bűn a hűzasság előtti szex és amelyik pasas a lány lábára élvezget, anélkül, hogy a férje lenne, jöhet két óriási pofonra...

márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
Partnere meg a kutyának van, az embernek a szexben nem partnere van, hanem férje, vagy felesége! Érthető, 2-es?
márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Ja - vagy pedig bűntársa van a szabados perverz szexualitásban. Ez kimaradt. Undorító.
márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Engedem.
márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is engedem, de nem a talpamra szereti vagy a lábfejemre, hanem a lábujjaimra, imádja ha francia stílusban van pedikűröztetve..
márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!