Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farkú fiúval könnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farkú fiúval könnyebben megy az első anál szex?

Figyelt kérdés
Már amióta felfedeztem a puncimat, azóta tudom, hogy igencsak izgat a fenekem izgatása is. Maszti közben mindig ott is ujjazom és dugtam is már fel kissebb dolgokat. De nagyon kipróbálnám rendesen is. Van egy amolyan legjobb fiú barátom akivel mindent megbeszélünk, megbízom benne és tudom róla, hogy kicsi a farka.(12 cm kb) Szerintetek okés dolog lenne vele kipróbálni? Rámehet a barátság?
márc. 22. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Rámehet a barátság, de ha ennyire akarod próbáld ki. 12cm oda pont jó.

De ha megfelelően van tagítva, megsúgom nagyobb is bemegy első alkalommal is.

márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Most mi a kérdés, hogy kisfarkuval jobb -e az anál, vagy hogy elmúlik a barátság vele?


Amúgy nőként (?) igazán tudhatnád, hogy ugyanúgy,mint a hüvely esetén, a vastagságlehet többet nyom a latba, mint a hossz. (Ha túl hosszú, az fáj, a rövidebb de vastagabb pénisz méglehet jó. Anál esetén ugyanúgy fontos a vastagság...)

márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Taplofej ***** válasza:
Vegyél egy akkora vibrit, ami szerinted még kényelmes neked (10-12 cm) és próbáld ki először azzal. A legjobb baráttal elsőre pont a popsiszexet kipróbálni nem biztos, hogy a legjobb ötlet. Főleg, ha neki sincs benne semmilyen tapasztalata.
márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lilluci27 ***** válasza:
50%
Igen
márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyebb nyilván, de szerintem sem jó ötlet keverni a barátságot a szexszel.😄Meg érted, mégis, hogy vezetnéd fel? "Zsolti... szóval kipróbálnám az anált...benne vagy?" Jó, ha nagyon fiatalok vagytok, még talán rá is állna, de utána már nem lenne ugyanaz a kapcsolatotok.
márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátság rámenése az tőletek fugg csak. Análnál nem olyan nagy gond ha nem nagy, úgyis érezni fogod


F/24

márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!