Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány éves voltál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány éves voltál amikor először, orálisan kényeztettél? Milyen érzés volt? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

márc. 22. 23:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
19 éves voltam egy 4 hónapos kapcsolatban, rossz élmény volt, mert a pasim meg se kérdezte beleegyezem e, csak szimplán a számba élvezett, kiköptem, undorító íze volt, ráadásul utána A szex is rossz volt ( az volt az első), aztán még el is hagyott. Szóval pocsék volt az egész.
márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

49 éves voltam. (Apró, óvatos puszik a hímvesszőre.)


De inkább az ágyékára. Egy érzékeny húsdarabot minek harapdáljon az ember?!

márc. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
17 voltam. Olyan érzés volt, mintha a számban lenne valami. Mármint erre tényleg nem nagyon lehet mit mondani, semmi extra érzés nem volt. Nem aggódtam túl, spontán történt, ment magától.
márc. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
19 voltam, nagyon elveztem.
márc. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

16 voltam.

Nagyon fura volt, izgultam, de közben élveztem is.

márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Egy Boros pincében volt , 15 voltam , a srác 18. Teljesen bele voltam zugba így nyilván megtettem neki , akkor nagyon jó volt utólag már kevésbé mert ezzel hencegett mindekinek .
márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

23 voltam. A srác egy barátom barátja volt és egy rövid ideig kavartunk. Társasággal voltunk valahol (már előtte egy pár héttel smároltunk sokat egy bulin). Na ezen az összejövetelen is egy idő után elkezdett flörtölni. Arrébb mentünk, megint smároltunk és elmentünk hozzá, mert közel lakott. Én nem akartam akkor lefeküdni még vele, pedig nagyon jól nézett ki, nagyon bejöttünk egymásnak de én még szűz voltam, többet is ittam kicsit a kelleténél és tudtam, hogy én úgy nem akarok szexelni, hogy nem vagyok teljesen józan. Plusz nekem megvolt és én nem akartam úgy csinálni. Ő ezt teljesen normálisan kezelte, nem erőltette, de hát nagyon működött a kémia és be voltunk indulva. Fogalmam se volt, hogy ez lesz csak úgy megtörtént, ösztönös volt. Csókolóztunk nála is, aztán róla teljesen lekerültek a ruhák és hát odatévedtem:D a világ legtermészetesebb dolgának éreztem, hogy ezt csinálom valakivel akivel ennyire tetszünk egymásnak.


Kicsit fura volt, puhább volt mint gondoltam és féltem nehogy megsértsem. Aztán (némi rásegítéssel ugyan) de a számban ment el szóval gondoltam annyira nem lehetett rossz.


Amúgy mielőtt jönne az, hogy mekkora r*bi vagyok stb. mondanám, hogy nem: 23 évesen fogtam először péniszt (az övét), utána később vele is vesztettem el, teljesen normális, józan körülmények között. Azóta sem volt kalandom senkivel, de ha lett volna se gondolnám emiatt magam annak.

márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
12 voltam.. Elhitette velem, hogy én vagyok élete szerelme, és már muszáj kapni tőlem valamit.. Hát megtettem... 19 volt, aztán eltűnt egyik napról a másikra...
márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Az első 18 évesen volt egy szűz fiúval. A barátnőmék fürdőszobájában egy házibuli alkalmával.
márc. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
26 voltam, már nagyon vártam milyen lesz de jó érzés volt.
márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!