Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeket kérdezném: Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kérdezném: Milyen érzés, amikor egy pasi orálisan kényeztet titeket?

Figyelt kérdés

A párom szerint az első pár percben először egy kellemes, csiklandós bizsergést érez, utána pedig elönti egyfajta melegség az arcánál és odalent, és egy ponton teljesen kikapcsol minden gondolata: ilyenkor azt érzem hogy elkezdi mozgatni csípőjét, és a lábaival teljesen odaszorít magához, és addig nem is enged el, amíg el nem élvez. Ilyenkor bármi előfordul, legtöbbször teljes testével elkezd remegni, ide-oda forog az ágyban, és eltakarja az arcát és a punciját is addig amíg el nem múlik az orgazmusa: Szereti ha ilyenkor bárhol máshol megcsókolom, vagy simogatom a hasát, a lábait, stb.,



Pasiként a saját orgazmusom jól ismerem, és kíváncsi lennék milyen érzés lehet nektek :)

Pont ahogy Robert DeNiro is mondta a Szemtől szemben című filmben (Heat, 1995): ,,Az éremnek két oldala van."


Mi az amit szerettek, mi az amit nem, és milyen tippeket tudtok adni nekünk ezzel kapcsolatban :)



2022. ápr. 1. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem itt kéne kérdezni. Sok itt a szűz meg az incel
2022. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit off, nem leszek hasznos valaszolo, de nekem egyaltalan nem valami hu de jo erzes.

Mar mindenhogy probaltam az evek soran, de csak az ujjazast es a csiklosimit elvezem.

2022. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: Nem tudom mi az az incel, de én senkinek nem utasítom el a kérdésre vonatkozó gondolatait 😄

Úgyis látszik hogy ki az aki valóban értelmes választ ad, vagy csak bohóckodik


Csak ezt az oldalt ismerem, nem szívesen regisztrálok máshová (fórumok, stb.) csak hogy ezt megkérdezzem máshol :)

2022. ápr. 1. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
#1 De sok a Latin szerető is 30-as kolbásszal, akik 2 órán keresztül tud reszelni. :D
2022. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem. 26N
2022. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg nem volt benne reszem. :(


N

2022. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó. Én mindig élvezem. Van amikor irányítom is a partnerem.


Imádom amikor megtalálja a legérzékenyebb pontot és a végletekig ingerel.

Megfeszül a testem, nyögök, és a fejét fogom- közben vigyázok, hogy ne fojtsam meg a combjaimmal a nagy élvezet közben. :)

2022. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltam kikérdezni, mert kb hasonlóak a mozdulatai, mint amit te írsz, kérdező. Nem tudtam meg sokat. Azt mondta, hogy leírhatatlan, hogy amikor közelítek, nem tud ellenállni, és hogy semmihez sem hasonlítható. Utána azt akarja, hogy csak fekhessen mozdulatlanul és szótlanul, ha megsímogatom, azt mondja: nem tudnál egy picit nyugton maradni?

Ja, és még annyi, hogy ha épp nincs mód szexre, de én csak szóba hozom, hogy mennyire kinyalnám, akkor azonnal leállít, hogy ne izgassam, mert megfájdul a hasa.

2022. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8: Nekem a legjobban ez tetszik, ez a fajta mámor amiben fekszik utána a párom: gyakran ilyenkor ásítania kell egy nagyot, meg kinyújtóznia 😁


Imádom nyalni őt, aligha van ennél jobb dolog az ágyban (persze az aktus mellett)

2022. ápr. 3. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!