Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egészséges férfiként kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges férfiként kinek volt alkalma szeretkezni mozgássérült, tolószékes nővel?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, aki teljesen lebénult, hanem akár cerebrális okból, akár baleset miatt nem tud járni, ezért csak tolószékkel mozog.


A szexben is jelenthet ez hátrányt? Vagy éppúgy tud teljes értékű nemi életet élni?


És ha már itt tartunk mi a helyzet a teherbeeséssel, kihordással, ha valakinek a házastársa mozgáskorlátozott?



márc. 23. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem volt, de egyszer azt hittem vevő lesz a nő a dologra. Sajnos túlságosan betoji volt, a szülei meg vallási szélsőségesek.


A csaj akarta, csak nem merte. Mint ahogy semmi mást sem mer, mert lélekben még gyerek, a szülei pedig buborékban tartják és már 20 éves körül van

márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit azért hozzátennék, hogy a nő pár lépést tud menni bottal is, de érthető okokból inkább kerekesszéket választja.


Szóval nála max ilyenek hogy lovaglás nem mennének


#1 voltam.

márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Az 1-es jól látja. Sajnos az ilyen nők óriási kisebbségi komplexusban szenvednek, sok esetben pedig a szüleik szűklátokörősége az akadálya annak, hogy boldogok lehessenek.
márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 3-as. Esetleg van tapasztalatod első kézből (bármelyik oldalról)?
márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Személyes tapasztalatom nincs, de a közeli rokonságban van egy ilyen lány és ott látom, mi történik. Ő maga sem akar ismerkedni, mert a kinek kellenék én hozzáállás annyira átitatta már a személyiségét, hogy azt is elzavarja, akinek kellhetne. A szülei pedig burokban tartják, ahelyett hogy engednék élni, mindentől megóvják. Elmúlt harminc éves és még iskolába jár, már van három szakmája, diplomája és legalább 5-6 félbehagyott képzése, holott egy csomó munkát meg tudna csinálni, de a szülei nem akarják. El nem tudom képzelni, mi lesz vele, ha a szülők elmennek. Esélye sincs párkapcsolatra, főként a szülei miatt. Pedig szerintem neki is lennének hormonjai erre. Egyszer szóba mertük hozni a kérdést, mi voltunk a közellenségek, hogy de hát ő mozgássérült, miért csinálok úgy, mintha nem tudnám. Igen, mozgássérült, de attól még ugyanúgy nő.
márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én viszont láttam interjút egy ilyennel és ő akar ismerkedni, csak szerinte mások előítéletesek vele szemben.
márc. 23. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pärom combamputält es ezert szokott kerekesszekben is közlekedni, persze vannak pozok amik nem mennek, de mindent meg tudunk oldani egy kis humorral es kreativitässal. A teherbe esesre mifelenk mär igen kicsi az esely, meg az asszonynak van 3 gyereke az elözö häzassägaibol...
márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!