Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez az orgazmus jele lehetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az orgazmus jele lehetett?

Figyelt kérdés

Elég szokszor értem már magamnam, ismerem a testem. Mikor egyedül vagyok megfeszül a testem és remegnek a lábaim mikor elmegyek.


Most viszont először csináltam egy sráccal, nyalt és ujjazott, nagyon jó érzés volt, egy idő után itt is elkezdtek remegni a lábaim, és olyan volt mint ha nagyon pisilnem kéne, ezért nem mertem elengedni magam, mivel sosem érztem még ilyet, nem is tudtam elmenni. (Előtte voltam pisilni)


Normális volt ez, csak jobban el kéne engednem magam?

18/l


márc. 24. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Normális dolog, igen. Nyugodtan engedd el magad jobban, úgy élveztél volna el :)
márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen engedd el magad.
márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Spriccelős orgazmus, szerencsés vagy! Meg ügyes volt a srác. Engedd el magad, soj rácnak tetszik, de van akinek nem. Próba szerencse. De sose ezzel foglalkozz hanem engedd el magad, s lesz ami lesz, abban a pillanatban csak önmagad legyen a legfontosabb
márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Férfiként nagyon bejött volna ha elengeded magad és kiengeded😏
márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ne kamuzz,hogy 18évesen ezt még nem tudod!
márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Előfordul ilyen, engedd el magad és élvezd! :)
márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5


Nem voltam még senkivel, magamnak pedig még nem idéztem elő ilyet, mégis honnan kéne tudnom?

márc. 24. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, orgazmus lesz az előbb-utóbb. Engedd el magad és élvezd, bepisilni pedig nem fogsz :)
márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok:akkor bocsánat,csak ma nagyon ritka,hogy 18évesen nem voltál senkivel!
márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!