Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalás közbeni szemkontaktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalás közbeni szemkontaktus mennyire fontos ,mennyire jellemző?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nekem nagyon bejön,ez is ad egy adag pluszt az egésznek
márc. 25. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szeretek a pasi szemébe nézni miközben szopom, de nyalás közben erre nincs igazán igényem.
márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemkontaktust létesíteni eleve nehezebb, mint szopásnál. Attól függ, milyen pózban van a csaj. Legtöbbször persze fekve, ott meg akkor ciciméret függő is. #1-et megerősítve nekem is az a tapasztalatom, hogy a lányok nem igénylik.
márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Izgató a szemkontaktus.
márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Most megkellene hogy szavazzák neked hogy csináld ezt???
márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki nyal kit,s milyen pózban,mert ez nem tisztázott!?


Szingli,hetero pasi vagyok

márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se értem. Ha most te szereted, akkor miért kérdezed? Lehet, hogy rosszul tudod?
márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én, ha tudok, felnézek néha, látni az arcán a reakciót.
márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Én szoktam nézni az aktuális partneremet nyalás közben, de ált csukva van a szeme… és nyögdécsel😁
márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem eleve nem egyszerű feladat úgy nyalni, hogy kellően erős inger legyen a számomra, szóval arra szavaznék, hogy inkább a technikai részével legyen elfoglalva a partnerem. Nekem is jobb, ha át tudom adni magam az érzetnek, ritkán nézek le rá.
márc. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!