Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy bdsm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy bdsm kedvelő, domina lánytól azt kérném, hogy játsszuk el azt, hogy én megcsalom őt, lebukok, és mikor hazaérek nagyon megaláz szavakkal, és talán meg is pofozna, akkor bevállalná?

Figyelt kérdés
Akár otthon, akár más erre a célre kibérelt lakásban lenne a szerepjáték.

márc. 25. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Vagy kibaxna, mivel sokan így reagálnak a megcsalásra :D

Aztán pakolhatnád a cuccaid és húzhatnál a p1ts4b4. Mivel bérelt lakás, így gyors leszel, hisz kevés cuccod van, ő meg keresheti a következő partnerét. Jobban is járna.

márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Nem értem miért kell gúnyos hangvételű választ írni, ráadásul úgy, hogy vicces akartál lenni, de ez nem nagyon sikerült.. Javaslom ne komoly kérdések alatt tölsd ki trollkodási vágyaid, köszi!
márc. 26. 00:28
 3/8 anonim ***** válasza:
WTF? "Bevállalná"... bro' "bevállalásra" prostit keress. Kapcsolatban nem "bevállalnak" dolgokat a felek hanem a szimpátia, vonzalom, vágy felépítésével kezdik.
márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2:

Sajnos nem akartam vicces lenni. A kérdés sem az, sőt szánalmas inkább.

Válaszoltam, nem tetszik neked, ez van töki. Előbb gondolkozz aztán kérdezz.

márc. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Nagyon nagyra vagy magaddal "töki"! Majd te eldöntöd, hogy ki, és mit kérdezhet ezen az oldalon, nem?! Na majd egyszer körbejátom a földet, és megkeresem ki kérdezett!
márc. 26. 07:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Először legyen egy csajod és aztán álmodozz ilyenekről.
márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Nem feltétlen kell, hogy a csajom legyen!
márc. 26. 08:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, tart-e rád igényt, a társaságodra. Az illetőnek meg kell felelned. Csak azért, mert másokkal szeret valamit csinálni, neked attól még nem lesz helyed vele egy légtérben magától értetődően.
márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!