Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy leült szexuális élettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leült szexuális élettel rendelkező házasságban miért nincs legalább orál, vagy kézi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem egy olyan kérdést olvastam már, hogy az adott házasságban nincs szex, de olyan szinten, hogy tényleg 0. Természetesen megértem, hogy nincs már meg az a kezdeti tűz, mint az ismerkedés során, de az, hogy még arra sem vagyok hajlandó, hogy a másiknak segítek legalább egy orállal vagy kézivel.. Én ezt nem értem. Az orálhoz vagy a kézihez nem kell kívánni a szexet, azt csinálni kell. Ha látom, hogy áll a férjem farka, akkor megfogom és kiverem neki. Ha látom, hogy búg a feleségem, akkor megfogom és megujjazom. Mert az előbbihez nem kell nedves punci, az utóbbihoz meg nem kell álló farok.


Nem, inkább azt a döntést hozzuk magunkban, hogy semmit nem akarok és nem is adok, a másik szenved és minden baja lesz és persze majd nekünk áll feljebb, hogy nem ért meg minket. És akkor telnek az évek ezzel a felfogással.


És nem arról van szó persze , hogy stresszes időszak, betegségből való lábadozás, kemény munkanap, stb stb. Ezeket megértem, van ilyen. Hanem egy házasság vagy párkapcsolat általános jellemzője tud ez lenni. 2-3 havonta himihumi, vagy évek óta semmi. Ez miért jó?


De még olyan kapcsolatokban is előfordul bőven, ahol alapvetően szeretik egymást a felek, kitartanak egymás mellett, stb. Csak valamiért nincs szex, leült a semmi, a 0 szintjére. De ha szeretem a másikat, akkor csak nem éheztetem meg szenvedtetem. És mégis.


Én látom rosszul, hogy ennyit meglehetne tenni a másikért, hogy legalább egy kézi, vagy orál, hogy kicsit boldogabb meg nyugodtabb legyen, vagy ez így oké, hogy 0? Ez különösen furcsa olyan kapcsolatok esetén, ami nagyjából a sggből szájba szintjén indult az intenzitás terén, majd átcsap az erényöv mezejére. :D Na azokat végképp nem értem, amikor van egy jó és mind a két felet kielégítő szex, majd abból lesz a száraz kietlen sivatag.



márc. 26. 07:26
 1/10 anonim válasza:
100%
Ez kétélű dolog. A mi helyzetünk is hasonló. Fellépett egy kis elhidegülés a kapcsolati gondok miatt is. Tobb éves kapcsolat de kitartunk. Most az okok nem fontosak miért, de ő azt mondta többet akar sima orálnál, meg nem bújik hozzám mert rossz h nem lesz folytatás. Én nem közeledek úgy mert én többet nem tudok adni részben a kapcsolati gondok miatt. De a szexhez kellenek az egyéb kozos élmények ami nálunk szinte 0, miatta.
márc. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szikszai.B válasza:
100%

Mert az orál és a kézimunka hosszú távon nem elégit ki senkit. KELL a behatolásos szex, a farkamat magamnak is ki tudom verni.


Pont tegnap volt egy ilyen kérdés itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan azért nincs, mert "leült" a szexuális életük.
márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az orálhoz is szexuális vágy kell,tehát ha az nincs meg, orál sincs, ha meg van, akkor szex is van. Szerintem sokan vannak még így vele.
márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más ok miatt lesz tétlen a dolog. Egy-két okostojás azt írta ajánlotta, hogy a munka bírásához külön alvás kell. Jó. Legyen így. Azt írták, hogy nem múlik el a vágy a másik iránt ami valóban így van, csak az alkalmak nem maradnak meg arra, hogy hozzá lehessen nyúlni a másikhoz mégis mikor? Munkába menet előtt? Mikor külön alszik? Éjjel? Mikor külön alszik? Amikor siet mindenki a dolgára? Mikor? Lehetne. Vannak alkalmak, DE azt meg kell látni! Egymás mellett korán, kesőn lehet erre sima alkalmak. Ahhoz kell az együtt tőltött percek!
márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez a helyzet. Gyakorlatilag a barátnőm mellett úgy élek mintha a testvérem lenne. Nincs egymás előtt meztelenkedés sem. 15 éve vagyunk együtt. Kezdetben fergetegesen jó volt a szex ,sokkal színesebb mint egy átlag emberé. 7 éve hozzám költözött a barátnőm. Utána talán 2* volt szex. 6-7 éve semmi. Semmit sem enged. Még azt sem, hogy megmasszírozzam pedig állítása szerint nagyon szeret. Ha a szexet leszámítjuk akkor nagyon jó a kapcsolatunk. Mindenben egyetértünk, nem vitázunk. Mindketten kifejezetten egészséges életmódot élünk és aktívan sportolunk. Betegség, stressz sincs. Anyagi helyzetünk is jónak mondható. Tulajdonképpen a női változókor kezdete jelentette a szexuális élet végét. A kérdésedre a válasz, hogy miért nincs pl. kézimunka, orális szex. Azért mert tulajdonképpen ez is szex. A szexet elutasító ember számára a szex minden formája kerülendő. Gondolok itt audiovizuális ,képi megjelenésre ,anyagokra is. Arra is gondoltam, hogy én vagyok az akire a párom már nem "gerjed". Elfogadnám ha mással szeretné de ezt is mereven elutasította. Ellenben viszont nagyon féltékeny. Nem tudom, hogy jobb lenne az a kézimunka. Szerintem nem. Biztos akkor többet akarnák előbb vagy utóbb. Így, hogy semmiféle inger nem ér az én libidóm is csökken (végre). Mert ezt az állapotot azért nagyon nehéz így kibírni. Ha utánaolvasol a hosszabb távú együttélés szinte törvényszerűen ezt hozza. Ezért is fogadom el a helyzetet. Ahhoz, hogy a nő vágyjon a szexre millió dolog kell. De nem fog nekilátni kézimunkázni ha neki ehhez nincs kedve. Azt pedig nem lehet elvárni, hogy valaki ezt kényszerből csinálja. Én azt tudom tanácsolni ,hogy aki ilyen kapcsolatban él minél hamarabb szálljon ki belőle mert beleragad.

50F

márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert ha valakinek egyáltalán nincs kedve ehhez az egészhez, akkor nyűgként fogja megélni, hogy csinálnia kell "a másik boldogságáért", ami előbb vagy utóbb undorba fog átcsapni, az meg nem tartható, hosszútávon többet árt, mint használ. Szerintem ezt nem kell magyarázni senkinek, aki életében valaha létesített bármiféle szexuális kontaktot olyasvalakivel, akit nem kívánt.
márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ez valóban így van ahogyan írod de fordítva is így működik. A frigid barátnőm iránt bár szeretem mégis sokszor gyűlölet, megvetés, undor fog el. Ezt nem mutatom ki felé de mégis van bennem egy bosszúvágy, hogy a legszebb dolgoktól foszt meg az életben.
márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Rendben, én a kérdésre válaszoltam, nem azt mondtam, hogy el kell fogadni, ha rosszul működik egy kapcsolat. Ki is lehet lépni belőle.
márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Az orálhoz vagy a kézihez nem kell kívánni a szexet"

Azt te csak hiszed.

márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!