Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki a barna mellbimbó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a barna mellbimbó egy természetes szőke, fehérbőrű kékszemű lányon?

Figyelt kérdés

Nem értem,miért barnák a mellbimbóim, a nemiszervem pl.élénk rózsaszín.

Ez taszító szerintetek?


márc. 26. 09:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Dehogy, nekem nagyon tetszik!


45/F

márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is ilyen. Kissé zavart de párom kifejezetten szereti szóval megbarátkoztam :)
márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem az. Nekem pont, hogy nagyon tetszene.

(és nem, nem azért mondom, hogy itt tetszelegjek, hogy esetleg rám írj, én sem fogok neked, csak elmondtam a véleményem.)


De abban biztos vagyok, hogy sokan már írják is a privátot.

márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
A legkevésbé sem érdekel, hogy barna-e vagy rózsaszín a mellbimbó. Nem taszító egyáltalán. Engem már ott megfogtál, hogy szőke, fehérbőrű, kékszemű vagy, mert nekem ez jön be. Ha külsőre bejössz, akkor a legkevésbé sem érdekel, milyen színű a puncid, mellbimbód stb, pláne ha szerelmes vagyok.
márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem taszító egyáltalán. :)
márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem is értem miért zavar?
márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Miért lenne taszító?

Azt értem, hogy téged zavar, mert valamiért úgy gondolod, hogy ez nem esztétikus, de azt már egyéltalán nem értem, hogy miért gondolod így? Hol hallottál/olvastál olyat, hogy egy sötét mellbimbó és bimbóudvar ne lenne szép, szexi vagy épp kívánatos? A hajszín, meg nem számít.

Viszont azt az élénk rózsaszín puncit szerintem mindenki szívesen ellenőrizné itt a válaszolók közt. Csak, hogy tényleg olyan élénk rózsaszín, mint ahogy írod. :)

Szerintem ne stresszelj ilyesmin, mert nem kell. Ez olya, mintha azon aggódnál, hogy a szemed nem zöld, hanem kék.

márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, cak kici, hogyha egy kínai mondja.
márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az összkép miatt tartok tőle,hogy nem odaillő. Egy szép kreolos bőrön szépen esztétikus a barna bimbó, de egy fehéren fura. Nekem tükörbe nézve olyan, mintha el lennék rontva :D

Egyébként nincs nagy cicim, max tenyeres és kisebb a bimbóudvar is.

márc. 26. 10:20
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem akkor sincs miért aggódnod, biztos szépek. :D
márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!