Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom csak akkor képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom csak akkor képes felizgulni és csak akkor képes erekcióra ha egy nyakörvet tesz a nyakamba amin egy lánc van. Meneküljek a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Nem szexkapcsolat, hanem párkapcsolat. Nem tudom, hogy jó dolog-e ha esetleg egy ilyen férfi lenne a férjem vagy esetleg a gyermekem apja. Nekem semmi vonzódásom a bdsm témák iránt. Egyébként minden másban rendben van a pasi.

márc. 28. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem semmi vonzódásom a bdsm témák iránt."

Akkor miért akarnál így leélni egy egész életet?

márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az első válaszadóhoz!
márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, először is beszélj vele róla.. Nem mondom, hogy rögtön szakító ok , de ha neked így ez nem jön be, nem vagy köteles elviselni. Egyszer egy laza kapcsolatomban én is meglepődtem, mikor szex közben a csaj váratlanul kivette az övem a farmeremből, és elkezdett vele ütni, mondta, hogy őt ez izgatja, mondtam, hogy engem annyira nem, de pont e miatt is aztán megszakítottam vele a kapcsolatot.
márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

"Egyébként minden másban rendben van a pasi."

Ez gondolom egy friss kapcsolat, akkor meg még nem jöttek ki az egyéb dolgok. Akinek ilyen vágyai vannak annak lehetnek más olyan dolgai is amik nem biztos, hogy tetszeni fognak a későbbiekben. Főleg szexuális téren, de Freud vizsgálta az ilyen szexuális viselkedést is, és azoknál az embereknél akiknél megjelenik a szadista szexualitás, azoknál sokszor vannak más gondok is.


Én mindenképp megkérdezném, hogy ez miért jó neki, miért csak így tud szexelni? Ez nagyon eltér a normálistól.

Szerintem menekülj amíg nem késő!

márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ijesztő neked, és a bdsm dolgok sem a világod, akkor ne kényszerítsd magad! Még ha a kedvére akarnál tenni, a későbbiekben, vagy hosszútávon ez nem működne, mert ezek a dolgok, mindig csak "mélyülni, vagy is durvulni fognak. Az elöttem szólokkal egyetértek teljes mértékben, hogy még most lépj ki ebből a kapcsolatból, s ha beszéltek se engedj, mert ez a dolog, nem kompromisszum képes!
márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
En benne vagyok a bdsm-ben, de ha neked nem fekszik, lepj ki. Ne eroltess magadra semmi olyat, amit nem szeretnel csinalni.
márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülni azért nem kell. De ha nem illetek össze, akkor inkább még most legyen vége a kapcsolatnak, mint ki tudja hány gyerek után.
márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ezt beszéljétek meg. Mert ez így csak durvúlni fog, te lelkileg, ő meg testileg pl majd jön a kötözés és verés is, stb...
márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalatom az, hogy minden férfinak (de nőnek is) van valami fétise.

Az én jelenlegi pasim akkor gerjed igazán, ha megbilincsel(het).

Semmi bajom nincs ezzel.

Korábbi pasim pl. lábfétises volt, ezzel sem volt problémám.

márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom. Persze a megfelelő körülményekben. Egy kapcsolatban, ha szeretik egymást a felek, lehetnek kisebb szexuális különbségek. A bdsm azonban egy olyan mély és sarkallatos vágy (akiben van ilyen, az tudja), amely igény mellett nem lehet/érdemes egy legyintéssel elmenni. Ha ilyen vágyak vannak benne, lehet, hogy a kedvedért ideg-óráig elnyomja, de előbb-utóbb máshol fogja keresni, vagy akaratlanul és érezteti veled, hogy valami hiányzik és ez a női önbecsülésednek nem biztos, hogy hosszútávon jót fog tenni. Első körben érdemes lenne megpróbálni beszélgetni, hogy őt miért izgatja a dolog, mit lát benne. Hátha megérted és kedvet kapsz hozzá. Ha nem sikerül közelebbi nevezőre jutnotok záros határidőn belül, akkor jó lenne elengedni egymást most még viszonylag szabad "lélekkel", amíg fiatalok vagytok és nem beáldozni x évet, hogy aztán sokkal nagyobb nehezteléssel később menjetek szét. Ha csak megjátszod a kedvéért, hogy élvezed, miközben nem is, az se neked se neki nem lesz jó. Egy kicsit talán keménynek hangozhat, de jószándékból írtam. Ha meg sikerül a közös nevező, onnan jön a további út, hogy tud is-e jól bánni a pórázzal, vagy csak a vágy van benne. Írom ezt szub beállítottságú nőként.
márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!