Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen egy rossz,pénis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy rossz,pénisz? Amilyet legkevésbé vagy egyaltalan nem szerettek.

Figyelt kérdés
Forma méret szőrös gyorsan elsül stb....

márc. 28. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Szőrös.

Aránytalanul nagy makk.

Kicsi.

márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy az 1es írja az ilyet nem ajánljuk senkinek.
márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Az én 14-es vékony farkamtól elmegy a kedvük a szextől.
márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan aminek nem finom a tapintása. Olyan rücskös vagy nem is tudom mi a jó szó rá. Azt szeretem ha rugalmasan kemény, a felülete pedig bársonyosan puha, selymes.


Nekem nem tetszik ha tök csupasz körülötte minden, meg azt sem ha valaki olyan hosszú-egyenes típusúan szőrös.


Továbbá, nem tetszik ha kicsi a makkja, ha középen ("deréktájon") a legvastagabb, ha picik a herék (azaz csak két kis golyócska van a zacskóban).


Az hogy gyorsan elsül, nem a pénisz "tulajdonsága", hanem a férfié aki viseli.

márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
#4 én meg pont a pici heréket szeretem, nem a nagy lógósokat :D
márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

Rossz? Az, amelyik nem a párjuké.

A jó? Az, amelyik a párjuké.


(Bocsi hogy nem nőként válaszoltam, de a normális csajoknál így van)

:)

márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

4-es vagyok, 5-ösnek.

a lógósokat én sem szeretem.

nekem az tetszik, amikor van egy nagyobbacska, gömbölyű, feszes csomag, ami kitölti a tenyeremet.

márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem pedig nagy makkom van. Szerintem az egyes azt se tudja milyen férfival lenni
márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy akármikor leírom egy kérdéshez, hogy nekem milyen farok jön be, valaki, akinek nem olyan van, tuti bekommenteli, hogy “kamu/nem vagy nő/nem voltál férfival/felszínes vagy stb”. Nem lehetne csak elfogadni, hogy nem mindenkinek a TE farkad jön be? Ennyire egoista vagy?
márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

#9, talán azért van ez így, mert


kamu/nem vagy nő/nem voltál férfival/felszínes vagy stb

márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!