Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen egy rossz,pénis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy rossz,pénisz? Amilyet legkevésbé vagy egyaltalan nem szerettek.

Figyelt kérdés
Forma méret szőrös gyorsan elsül stb....

márc. 28. 21:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csak nem tetszik a nagy makk :D Miért nem tudják egyes emberek csak kussban elfogadni a kritikát? Én elfogadom, ha valakinek nem vagyok az esete és nem kezdek el hisztizni, mint egy 5 éves.
márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ápolatlan v. túl kicsi / túl nagy v. vazelines.
márc. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Én is rondának tartom a nagy makkot.

Nem mondom, hogy rossz, de nem szép.

márc. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Olyan hogy a gazdája nem a külsőségekkel van elfoglalva hanem megoldja
márc. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%

Nekem az a rossz amelyik nem áll fel, hamar /1-2perc/és elsül. Sz@pásnál meg "fenék" /kaki/szag érezhető.

Kinézetre, formára talán :ne legyen rücskös és ne dzsungel vegye körül,nem kel hogy csupasz legyen!

Mérete nekem pont jó legyen, a 4cm átmérőjű és kB 13cm /kB átlag méret/is tökéletes,ha jól tudja használni! Privátot köszönöm szépen nem kérek!

márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszik a lógó here, az szexeljen 18 fok alatt. A heregolyók azért vannak zacsiban, mert a heréknek a test hőmérsékletnél alacsonyabbra van szükségük. Ha hideg van, közelebb megy a testhez, ha meleg, akkor pedig lejjebb lóg.
márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
És metélt vagy fitymás? Görbület? Tényleg ilyen sokatok nem preferálja a nagy makkot?
márc. 29. 18:43
 18/22 A kérdező kommentje:
Milyen tempoban mozogjon bennetek a szerszám? És meddig kell kitarson, megállások egy perces szünetek zavarnak?
márc. 29. 18:45
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A csajoknak olyan kell, ami orgazmust okoz. Azt hiszem az enyémet is azért szeretik
márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túldágosan hosszan ki-be húzogatni. Ha bent marad és bent maszírozó mozdulat van ami kellemes èrzés mind a két embernek, na az az igazi. Amikor a hevesebb rész közben megpihen bent és a lüktető hüvelyt érzi max a pasi. Fenomenális akció lesz így.
márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!