Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ilyen óriási eltérés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen óriási eltérés a péniszméretek között?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztatok már azon, hogy sokkal nagyobb a variancia a péniszek mérete között, mint más testrészeknél?


Ha belegondolunk, hogy egy 160 centis férfi milyen extrém alacsonynak számít, egy 2 méter magas pedig extrém magasnak, a kettő között is csupán 25% különbség van. Más, egyéni testrészek között pedig szerintem nem is látunk ilyen észrevehető különbséget.


Csak simán egy 12 centis és egy 18 centis pénisz között 50% különbség van, ha pedig egyszerre vesszük figyelembe a hosszt és a vastagságot, akkor egy igazán nagy méret akár 100%-200%-al is nagyobb lehet, mint egy átlag alatti.


Arról már nem is beszélve, hogy minimális korreláció van, a testméret, csontozat és magasság illetve a pénisz mérete között. Általában ha az ember nagyobb darab, vagy magasabb, akkor minden testrésze is nagyobb szokott lenni, kivéve a pénisze, ami lehet akármilyen ettől függetlenül.


Mi lehet ezeknek az oka?



márc. 29. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez túl van gondolva. Az átlag olyan 13-16 között lehet, a legtöbb férfinak ekkora. Vannak páran ez alatt, meg felette is, de sokkal többen esnek az átlagosba.
márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 VadApuci ***** válasza:
89%
női oldalon ugyanez megfigyelhető a mellméret különbségekben. sőt. ott még nagyobb, mint 50%-os különbségek is vannak. hogy mitől van ez? simán genetika, így van kódolva az adott illető DNS-e, legyen az férfi, vagy nő ;)
márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez alapvetően nem cáfolja amit felvetettem. A magasság is pont ugyanilyen normál eloszlást követ, ott is a legtöbben 170-180 cm körüliek. Valószínűleg a férfiak túlnyomó többsége átlag magasságú, átlagos farokkal. Itt inkább csak az az érdekes, hogy miért mozog ennyire széles skálán a farok mérete, és miért tér el más testrészektől.
márc. 29. 12:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Hozhatnánk a mellméretet is példának, hiszen ott is nagy a variancia, csak ott szerintem elég erősen korreláll a nő alkatával a mell mérete. Ritkán vannak pici vékony nők nagyon nagy mellekkel, általában ha valaki teltebb alkat, akkor nagyobb a melle is. De tény, hogy a lapos A kosár és a D kosár között is óriási a különbség.
márc. 29. 12:05
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Te miért ezen rágódsz?

Menj a homo kategóriába. !!!

márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Tesztoszteron, alkat, szerencse, felmenők, zsírszázalék. Nagyjából ennyi. Ne keresd az okát
márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VadApuci ***** válasza:
100%
láttam én már nagyon vékony nőnél is hatalmas melleket, de tény, hogy amit írsz ,az általában igaz.de pasiknál is azt mondják, hogy általában a magas nyúrgáknak van hosszabb farkuk.de ezt én nem tudom alátámasztani, ezt csak abból mondom, amit hallottam ;)
márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert ennyire nem számít a párválasztás során a pélóméret. Ha számítana akkor már az őskorban - amikor még nem takarta semmi - kiszelektálódtak volna a kispötsűek, mert nem akartak volna búbolni velük a nők, így nem hoztak volna létre utódot.
márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Azért nem ilyen egyszerű a dolog, egyrészt az emberi faj alsó becslések szerint is legalább százezer éve takargatja a nemi szervei környékét, másrészt nem mindig úgy nézett ki a párválasztás és annak szabadsága, mint manapság.
márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdés ezen most te tudományos alapon gondolkodsz, vagy az itteni "17 cm alatt mindenki inkább kösse fel magát" alapon?

Tudományosan még erdekes is lehetne. Amúgy genetika, pont annyira hogy kinek milyen vastag az ajka, mennyi haja van, vagy mekkora a füle. Ezek sem, es a péniszméret sincs összefüggésben a termékenységgel. Mint ahogy a nők mellmérete sem a tejtermeléssel.

Egyébként valoban ritka a vékony nő természetes nagy mellekkel, de sokszor egy teltebbnek is kicsi van, tehát ez is teljesen genetika.

márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!