Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ilyen óriási eltérés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen óriási eltérés a péniszméretek között?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztatok már azon, hogy sokkal nagyobb a variancia a péniszek mérete között, mint más testrészeknél?


Ha belegondolunk, hogy egy 160 centis férfi milyen extrém alacsonynak számít, egy 2 méter magas pedig extrém magasnak, a kettő között is csupán 25% különbség van. Más, egyéni testrészek között pedig szerintem nem is látunk ilyen észrevehető különbséget.


Csak simán egy 12 centis és egy 18 centis pénisz között 50% különbség van, ha pedig egyszerre vesszük figyelembe a hosszt és a vastagságot, akkor egy igazán nagy méret akár 100%-200%-al is nagyobb lehet, mint egy átlag alatti.


Arról már nem is beszélve, hogy minimális korreláció van, a testméret, csontozat és magasság illetve a pénisz mérete között. Általában ha az ember nagyobb darab, vagy magasabb, akkor minden testrésze is nagyobb szokott lenni, kivéve a pénisze, ami lehet akármilyen ettől függetlenül.


Mi lehet ezeknek az oka?



márc. 29. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
masszőrként soféle méretet láttam már
márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de a kis pöcsűek kipusztulhatnának már végre.
márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#8 100 éve még nagyon sok helyen nem volt szabad párválasztás. 100 év mulva már sokkal kevesebb kisfarkú lesz. De már az utóbbi 30 évben 24 százalékot nőt az átlag farok,
márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!