Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok lábra élvezésbe ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lábra élvezésbe ti bele mennétek?

Figyelt kérdés

Persze nem minden szexnél, hanem néha?

Combfixben szexeltél már? Adott plusz élményt?



márc. 29. 14:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

A nem full prűd nők szokták engedni - nem egy annyira világtól elrugaszkodott dolog, amit nehéz lenne "bevállalniuk". Hozzáteszem ha már van annyi szimpátia, bizalom hogy egyáltalán szex szóba kerüljön az adott pasival.

A combfixnél inkább az a hatás ad nekik élményt amit a pasiból kivált. Melyik nő ne szeretne még szexibb, kívánatosabb lenni? Szóval hölgyek fel azokkal a szexi ruhadarabokkal nyugodtan :)

márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Semmi beteg lábfétises idióta nem kellene. Gusztustalannak tartom az itteni túltolás miatt. Az anál, pisis dolgok és más extrém még izgató tud lenni, de a lábfétis az instant tiltás törlés kategória.
márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem gusztustalan, de eléggé fura lenne. Szóval nop.


A párom inkább szeret a számba élvezni vagy a popsimra. Sokkal jobb.. 😩

márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
1 es, akinek van normális esze és nem enged ilyet neked, atrol meg az nem prud.
márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
3, lehugyozni engeded magad, de a lábad tabu? Akkor ki is a beteg?
márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%

5. Mi bajod? Rám élvez, nem "hugyozi", azt maximum te szoktál.


Ne legyél irigy hogy a számba is bármikor élvezhet, neked meg csak prűd kislányok jutottak...

márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
#2 egy igazi elmebeteg, aberrált
márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6, élveztem már nő szájába de most látom, hogy a kettesnek akartam írni a válaszom. Elírtam a számot, bocsi.
márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8. Köszi 😂😂
márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi álszent nő! 🤣 A szájába engedi bezzeg de a lábara nem...hagyjuk már!!🤣🤣 Mi a fasz abban a különleges ha a làbadra élvez valaki?? Nem rászarik!!🤣🤣😂 Seggbedugást stb engeditek de a lábra élvezest nem!🤣🤣 Van baj pár csajnál a toronyban az tuti.😹😹😹
márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!