Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok lábra élvezésbe ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lábra élvezésbe ti bele mennétek?

Figyelt kérdés

Persze nem minden szexnél, hanem néha?

Combfixben szexeltél már? Adott plusz élményt?



márc. 29. 14:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
49%
Jah értem, ha lenyalja utána jöhet😂😂😂
márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%
Volt már rá többször példa. Nekem annyira nem jelentett semmit inkább csak izgató volt, hogy a partner élvez /elélvez ettől.
márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Bagaméri Elemér válasza:
51%
Imádom a formás, szexi lábakat. Kolléganőm lábaiért teljesen odáig vagyok😋. Hónapokig kerülgettem Őt és egy szép délután elnyertem a jutalmamat. Ketten maradtunk az irodában és az íróasztaltól kifordulva csak ennyit mondott: "gyere" ! Elé térdelve a lábát, combját, az asztalt teljesen összespricceltem.Nagyon élvezte, hogy ekkora hatással volt rám. (15 évvel idősebb tőlem)😛
márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

A 2-es egy elmebeteg "nő" 😂

Azt mondja hogy izgatja a szaros segglyuk meg hogy valaki a fertőző pisájával lehugyozza na de a lábfétis az már beteg 😂

máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
48%
Vicces hogy a lábfétist ellenző nők mindig jönnek mindenféle perverzioval hogy az rendben van de azon kívül minden más gáz xd
máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25.


És akinek ez nem jön be?

Miért kell erőltetni dolgokat?


Ezeket csak a gyenge és buta emberek csinálják..

máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az oké hogy nem jön be valakinek de attól nem lesz mindenki más beteg aki nem azt szereti amit te
máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27. Azt hiszem nekem is beszóltatok amiért nem vagyok oda a lábfétisért (okkal) , de más nekem jöhet mint cumkink, stb.
máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem szólt be se azért mert nem tetszik valami, teljesen normális hogy nem ugyan az tetszik mindenkinek a probléma azzal van hogy ha valaki szerint mindenki más beteg aki nem ugyan azt szereti mint te
máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29. Ebben a témában született pár ilyen beszólás, amellett hogy le lett hordva az, akinek ez nem tetszik...

Intelligencia az van itt rendesen..

máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!