Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyre jön valaha a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre jön valaha a szexuális élet?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem és ma megpróbálkoztunk az együttléttel a párommal, viszont nekem eszméletlenül fájt, ő pedig azt mondta, hogy kb semmit nem érzett belőlem. Orvosnál még nem voltam, mert nem mertem ill. nem volt időm vissza menni és mire rá vettem magam, addigra megjött szóval így nem jutottam el a dokihoz. Létezik, hogy ez javulni fog, vagy nekem mindig ennyire fog fájni? A párom fog belőlem még érezni valamit? 2 hét múlva fogok csak visszamenni a dokihoz mert akkor tudom megoldani a picinek a felügyeletét, szóval az az opció most nem játszik, hogy menjek vissza az orvoshoz…

márc. 29. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A szülés által, nagy terhelésnek volt kitéve a hvely izomzatod. Annak regenerálódnia kell. Javulni fog csak legyetek türelmesek!
márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Sztem biztosan. De amúgy gratula hogy 2 hónap után már meg is próbáltad ! Feleségemmel az elmúlt 1 évben amióta gyerek van kb. 5x szexeltünk...már azon gondolkodom hogy prostihoz megyek a hétvégén.

Szóval sztem le a kalappal előtted !

márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

2


Remélhetőleg nem kapott!

márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen, fog! Nekem az első szülés után 3 hónappal kezdtünk el szexuális életet élni újból. Fájt, kedvem sem nagyon volt már hozzá. Kb. Fél évre rá állt vissza minden a régi kerékvágásba és tudtam újra élvezni.

Második szülésnél már nem kellett ennyi idő, két hónap után regenerálódtam és minden szuper volt.

márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem térne vissza, akkor kb semelyik nő nem vállalna második gyereket.
márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vissza fog térni nyugi! Ne erőltessétek, csak "játszadozzatok", szépen, fokozatosan visszavezetve a szexualitást - ugyanúgy mint az elején.
márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11 hónap van köztem és a bátyám között, az én szüleim sem bírtak magukkal 😄

Egyébként biztos vagyok benne, hogy helyre fog állni minden, de biztos vannak jó gyakorlatok is, amivel Te is tudod gyorsítani a folyamatot.

márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A törölt 2-es válasz, amire én a jól lepontozott 3-ast írtam az volt, hogy férjöltést kapott-e a kérdező. (Nem egészen értem, hogy miért törölték a válaszát.)


A férjöltés egy barbár, elavult, primitív, bugyuta, stb. dolog, amikor is a gátmetszés összeöltésekor még egy öltést betesznek "az apuka kedvéért". Aminek egyébként semmi értelme, tekintve, hogy ha egy csövet az egyik végén összeszűkítünk, attól még az egész cső ugyanolyan átmérőjű marad.

márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!