Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legbizarrabb szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbizarrabb szexuális kívánság / kérés, amit valaha kaptatok? Mi volt a reakciótok rá?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, úgy gondolom , hogy azért van már valamennyi tapasztalatom , de dobtam egy hátast attól, amit a legutóbbi férfi (46 éves) , akivel ismerkedtem kért tőlem. Az első néhány (3-4) alkalommal meg nem is volt gond, jelezte már felém korábban , hogy szereti a domináns szerepet a szexben, nekem ennek a szoftosabb vállfajával semmi bajom (paskolás / kikötözés /szerepjáték stb), de az ettől extrémebb dolgok nem vonzanak. Jól alakultak a dolgok , úgy gondoltam , hogy kölcsönösen kielégítő ez így számunkra. Beszéltünk az anál szexről is , nekem amennyiben a partner figyelmes és alkalmanként van csak (tehát nem heti 6x , hanem 1-2 havonta 1 mondjuk). Ezután a beszélgetés után viszont bedobta , hogy őt az izgatja , ha a nő előtte használja a körte fecskendőt és ő , mint domináns fél irányítja ezt. Ő ezt úgy képzelte el, hogy a nő a szoba közepén van meztelenül és olyan ütemben nyomja magába a vizet ahogy a férfi engedi. Utána csak akkor mehet ki WC-re, hogy kiengedje , amit ki kell , amikor engedélyt kap , különben tartani kell a vizet. Használtam már korábban ilyesmit , hát mindent szeretnék, csak azt nem , hogy bárki más is ott legyen rajtam kívül ilyenkor. Nekem ez bizarr , jeleztem is fele. Ra is kérdeztem , hogy akkor öt a pisi kaki dolgok vonzzák e , mondta, hogy a kaki nem, de pisilt már arcon nőt és , hogy nem kötelező nyilván , de ez öt vonzza. Hát ez feltette a pontot az i-re, nekem ez elég volt ahhoz , hogy befejezzük a dolgot.


Ti mit szóltatok volna ehhez hasonlóhoz? Nektek mi volt a legdurvább kérés? Köszi a válaszokat mindenkinek!😁


Ja és természetesen senki ne vegye úgy, hogy én ítelkezem bárki szexuális fantáziája felett. Meg hogyha számomra valami sok is , nincsen ezekkel se semmi baj, amíg olyan partnerrel éli meg az illető , aki hasonló dolgokra vágyik (és ezt biztonságos formában megtudják egymással élni).



2023. márc. 15. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Én ffi vagyok. Az anal izgat, de nem vagyok ráfagyva, ahogy írtad a gyakoriságot, számomra us bőven ok, de ha nincs, az sem gond. A pisi sok ffit izgat, és én is közéjük tartozom. Kapni szeretem, adni kevésbé. Nyalni is izgat közben, számomra nagyon erotikus dolog, nem undoritó, de ez csak a párommal, tehát n vágyom arra, h boldog-boldogtalan lehzgyozzon😀. Popsit is szeretem nyalni orál közben, ha tiszta és igényes. De ez a beöntés és hasonló latekok nekem már nem férnek bele. Ez én vagyok, más meg másmilyen.
2023. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mindig is fura partnereket fogtam ki, mindig a két véglet volt, vagy nagyon elborult vagy darab fa az ágyban. Az utóbbiról nem igen kell beszélni, abban a semmit sem tevés volt az extrém.

Az extrémebbek közül viszont aki kiemelkedett az egy fél éves kapcsolatban egy csaj volt, eleinte minden oké majd kifakadt hogy ő már annyira kivan ettől a "normál" szexes dologtól és vágyik arra hogy a vágyait meg tudja élni velem is. Amivel alapból nincs is gond, én is frusztráltabb vagyok ha nem tudom a vágyaim megélni.

Ő a teljes kontrollért volt oda a fájdalomért és ha különböző dolgok vannak benne. Ez nagyjából azt jelentette hogy a hétvégi "nagy szex" abból állt hogy ő előkészült mert anál is volt, majd belebújt egy szoros latex ruhába, azon voltak bilincsek különböző helyeken és ezek segítségével összekötöztem. Akkor csináltam jól ha szinte mozdulni sem bírt, volt hogy már a vergődéstől és a küszködéstől orgazmusa volt. Ezután jött az előjáték neki, ami többnyire abból állt hogy különböző dolgokat (vegyesen szexjátékszereket és egyén eszközöket) kellett feldugnom neki punciba és popóba, majd ha már több nem fért be (konkrétan meg kellett tömni) akkor szárazra törölni majd egy vastag szigetelőszalaggal leragasztani. Utána jött a légzéskontroll kényszer franciával. Ha meg volt előtte beszélve akkor ilyenkor volt ostorozás és elektro stimulálás is. A vége az volt, hogy úgy kellett szexelni vele mint egy gép, mindeközben ha épp punciban voltam én akkor a popsiban vagy több különböző játékszer vagy nagy dildó de valami volt, ugyanez fordítva ha popsiba voltam.

Rövid távon izgató volt az extremitás, viszont hosszabb távon már zavart hogy szinte csak ez és hasonlók voltak. Hozzáteszem hogy ezek mellett még az étvágya is nagy volt és csak akkor volt kis szünet amikor hétvégi "nagy szex" volt, ami többnyire egész délutános program volt, de ilyenkor is már szerdán utalgatott rá, hogy lehetne megint és hogy még próbáljuk ki ezt meg az is...

Egyre több dolgot szeretett volna, más dolog is erősen közrejátszott a szakításban, de a szexben az utolsó dolog az volt amikor arra kért hogy amikor teljesen ki van kötözve akkor nyomkodjak tűket a csiklójába vagy vagdossam pengékkel...

Talán ő volt a legextrémebb.

2023. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy külsőleg nem látszódtak ezek rajta, 27 éves patikus csajszi volt. A hétköznapokon szerintem a legtöbben simán elmegyünk mellette, a tipikus átlagos csajszi.
2023. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 éve volt dolgom egy olyan nővel, aki arra gerjedt ha a bugyiját a számba tömhette miközben dugtam/rajtam lovagolt. Ez nem tudom mennyire számít extrémnek vagy különösnek.

45f

2023. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én most éppen ebédelek.

De akkor is leírom, szóval vol egy lány sok éve, aki bonbonmeggyet és túrórudit tólt a popsijába. És így kezdtünk 69-ezni.

Az elolvadt csokik és túrórudi jött csurgott a popsijából. Utána jött már más is, a nyakamba, arcomba, de az is izgatott.

Imádtam ezt az élményt. Azóta is manapság is vágynék rááá.

2023. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2

Jééézusom... :)


Mondjuk gondoltam, hogy nagyon lájtos lesz, de nekem annyi volt a legextrémebb, hogy az egyik volt pasim megkérte, hogy pisiljem le. Annyira lefagytam, hogy még válaszolni sem tudtam rá. Aztán ez a téma soha többé nem került elő.

2023. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész lepisilős játék, brutál vonzó és élvezetes.

De miért is borzonganak tőle sokan ? Mert a szülők a picigyerekbe velenevelik azt, hogy fúj meg nem szabad belenyúlni stb stb, így nönek fel.

Közben meg az, aki tud annyira nyitott lenni és beleviszi az előjátékba, élvezkedésébe (nem csak biológiaikanosszükségletbőldug) na ők meg különleges élvezeteket adnak egymásnak.

A biológia-higiéniát meg hagyjuk most, mert semmi értelme.

2023. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pisiltem már a párom szájába. Nem szoktuk reklámozni.
2023. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as, jooo is az :-).

Én is szoktam a bnőmnek. De sokszor a puncijába akarja az egészet :-)

2023. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es

Álló farokkal az hogy sikerül?

2023. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!