Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női potencianövelők közül, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női potencianövelők közül, mi az ami ér is valamit? Mivel lehet javítani a libidón?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló szedés óta katasztrófa, ritkán kívánom, stb, eléggé zavaró. 31 leszek. Nem kérek privátban semmit.
márc. 29. 22:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
9%
Gyurással. Leghatásosabb ha a férfi is gyúr
márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, női potencianövelő nincs! Ha már lenne akkor a patikákban régesrég forgalmaznák. Ha a tabi miatt csökkent a libidód akkor keresd fel ismét a nőgyógyászod és kérj másik készítményt!
márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy épkézláb nőgyógyászhoz, aki majd ír neked egy másikat. Nem mindig fog az első beválni. Nekem sem volt jó amit először felírtak, ez megesik. 8 éve szedem amit felírtak másodszorra, semmi panaszom nincs vele, a libidóm köszöni szépen, nagyon jól van.
márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
2, nem szedek azóta fogamzásgátlót, mert így nem mertem. Egyik orvos adott valamit, mert a menstruáció sem volt 2 hónapokig miatta legalább, de nem is akarok újra hormonokat szedni, nem merem, így is sz.r... mondjuk valami meg kéne, mert terhes sem akarok lenni, ez ördögi kör...
márc. 29. 23:51
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

"valami meg kéne, mert terhes sem akarok lenni"


Gumesz! Az miért nem jó?

márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5, mert mondjuk kiszakad, stb? Meg egy stabil, fix kapcsolatban eleve ki akar gumizni? Nem egy futó kapcsolat meg hasonló...A megbízhatósága sem olyan magas,egyedül a betegségek ellen igazán...
márc. 30. 00:18
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Van valami loveagra nevű cucc, csak hirdetést láttam, tapasztaltom nincs vele.

De az ugyanonnan vett kamagra az teljesen jól működik úgyhogy lehet a női is jó.

márc. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
8as, lehet szépen lapozni. Elég sok probléma ért az életben, nem egy teljesen egészséges életem van, konkrétan valahol csoda, hogy élek, a sok sz.r miatt, ami ért, anno majdnem öngyilkos is lettem, pl nemi erőszak. Ha segíteni nem tudsz, legalább ne bànts bunkó megjegyzésekkel... sok eszed lehet neked is...
márc. 30. 01:22
 9/31 A kérdező kommentje:
Te meg nyomd el magad és a saját nyomoroddal foglalkozz, pl növessz agyat...
márc. 30. 01:25
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
És még én vagyok a bunkó🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
márc. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!