Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női potencianövelők közül, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női potencianövelők közül, mi az ami ér is valamit? Mivel lehet javítani a libidón?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló szedés óta katasztrófa, ritkán kívánom, stb, eléggé zavaró. 31 leszek. Nem kérek privátban semmit.
márc. 29. 22:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
20, nem szedek jelenleg semmit. Azt könnyen írkálod, hogy próbálgassak újabb hormon tartalmú vackokat, nem neked lesz újra szarabb, ha ismét nem lesz jó, amit írnak. De minek értenétek meg, hogy ettől tartok... :) EQ szint ezen az oldalon 0. A sportot pedig 1. eleve sportolok, 2. Nem megoldás... ezzel a válasszal is csak kötekedtél te is, érdemben pedig nagy nulla. 👏
ápr. 2. 20:46
 22/31 anonim ***** válasza:
15 vagyok. A D-vitamin növeli a libidót és napi minimum 3000NE ajánlott belőle. Szerintem az sem baj, ha többet szedsz belőle, elvileg nem lehet túladagolni.
ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22, köszönöm
ápr. 2. 21:28
 24/31 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz?

Egyébként van párod? Jó vele a szex? Én ismertem egy csajt akinek nulla volt a libidoja, de miután elkezdett szexelni, nagyon kívánta. 33 éves volt akkor és utána is csak azzal a pasival akarta csinálni, egyébként nem érezte magát kancásnak.

ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Lovas vagyok és egyébként kondizok is, mellette gyereket nevelek. Van párom, jó is vele, de hiányzik, hogy magamtól rá kívánjak,mint régen.
ápr. 3. 08:00
 26/31 anonim ***** válasza:
A gyerek említése eddig elmaradt. Mekkora a gyerek? Lehet, hogy csak kimerült vagy és csak egy jó nagy pihenésre lenne szükséged.
ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
18 hónapos
ápr. 3. 18:43
 28/31 anonim ***** válasza:
Lovegra, a neten megtalálod.
ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28

Mi próbáltuk a partneremmel de nem hatásos hiába írják. A szildenafil a férfi potenciát segíti elő. Ugye a hüvelynek nem kell felállni.

Illetve nem is arra van a készítmény kitalálva ,hogy jobban kívánd a szexet.

ápr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hát kérdező esetleg valami más irányba elmenni ami kizökkent a komfort zónából?

Elsőnek látogassatok meg egy swinger klubot.

A hiedelmekkel ellentétben nem kötelező ott szexelni. A nem az németek jelent és figyelnek is rá.

Megnézitek mit hogyan csinálnak mások,kis iszogatás tánc aztán eljöttök haza.

Vagy ott a négyes szex egy másik párral. Itt sem kötelező a pár csere, lehet egymás melletti szex.

Aztán ott a hármas női vagy férfi beszállóval. Ezt gondolom nem kell elmagyarázni.

Vagy még ott a cuckold,ezt össze lehet kötni azzal,hogy aki néz titeket közben fényképez, videóz saját eszközötokkel.

Mi a partneremmel szinte az összes dolgot kipróbáltuk. Mind női mind férfi oldalról jót tett a libidónak.

ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!