Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mèrettel (14/4)vert meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mèrettel (14/4)vert meg a sors.Ennek ellenére szinte mindig volt barátnőm,kèsőbb gyermekeim születtek.Azonban minden komolyabb,èvekig tartó kapcsolatom úgy èrt vèget,hogy megcsaltak,elhagytak egy nagyobb mèrettel megáldott valakièrt.Többi lent.?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években már nem ismerkedek,elkezdett beèlesedni a sok trauma,ès komplexus.Van akinek sikerült kitörni ebből,vagy inkább maradjon így?40-es èveimben járok,ès tudom nem tudok olyan örömet okozni egy nőnek,mint akinek pl.5-6 cm-el nagyobb.Valahol èrzem,hogy elmegy mellettem az èlet,de már olyan megalázó helyzetbe került többször,hogy már fèlek,bevallom.Gondoltam az öngyilkosságra is,mint megoldásra,de család miatt nem tehetem,sajnos.Exnek mindegy,ő boldog egy 20+ cm fèrfival,de a gyerekek,szüleim nem szeretnèm ha szomorúak lennènek.Mi lenne a megoldás?Mert így èlni mèltatlan egy emberhez.Tudom,hogy vannak ellenpèldák,boldogan kis mèrettel,de ez nekem elkèpzelhetetlen,sajnos.

#magány #reménytelenség #Kismèretű #Nagymèretű
márc. 30. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

1. Honnan tudod, hogy az új pasiknak mekkora van?

2. Nekem még farkam sincs, mégis csaltak már meg :D

márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy mindannyian a nagyobb méretért hagytak el? Elmondták?
márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem elmondta,eldicsekedett vele.
márc. 30. 16:56
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ekkora kamut! Sosem dicsekedne egy nő azzal, hogy a pasijának mekkora a f@sza! Szerintem ez a farokméret mániás srác legújabb, kitalált sztorija.
márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

"Nem elmondta,eldicsekedett vele."


Gratulálok, ostoba r*bancokat választottál!

márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos, hogy kamu. Lehet, annyit nyavalygott a csajnak mig nagyon megunta a rinyát. Elzavarta és utravalonak ezzel szurt neki oda még egyet.
márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem mindegy hogy honnan tudom?! Nem ez a lènyeg,de akkor tessék: elmondta már a kapcsolat alatt,hogy izgatná egy nagy farkú.Amikor szètmentünk,egyszer találkoztunk,èpp egy buliból jött(nèvnap)ès szóba került a mostani barátja.Akkor olyan boldogan kikottyantotta ès elèggè dicsekvően is,hogy a mostani több mint 20 cm.Azt mondta nem tudta előre hogy ekkora lesz,de ha már így van,akkor nagyon örül,ès jobb ezzel a nagy mèrettel.Utána pár nappal találkoztunk,ès mondta hogy nem bántásból mondta,meg hogy úgyis kb mindenkinek nagyobb,hát ez most 22-24 cm.Nem mèrte le,azt mondta.

Szerintem a velem töltött èvek alatt kièhezett a nagy mèretre,ezèrt van ennyire elragadtatva.

márc. 30. 17:42
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Hazudsz kisgyerek, mert ilyen biztos nincs.

Kis depressziós vagy csak.

Én öregebb vagyok tőled és kb ekkora az enyém is vagy kisebb talán és még senki nem hagyott el ezért.

Pedig hidd el hogy volt csajom, nőm rendesen.

A legtöbbet alig tudtam levakarni vagy lerázni.

márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Az hagyján, hogy a párod elhagyott, de a kis péniszt átörökíthetted a fiaidra is! :(
márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Ezt én se nagyon hiszem el... Én nő vagyok. Volt már több pasim. A mostani páromnak van a legkisebb az övékéhez képest és imádom a szexet vele, soha nem hagynám el a mérete miatt. Ez amúgy is nonszensznek hangzik. A 22 cm már nagyon nagy amúgy.


De nem csak ezért nem hiszem el ezt a történetet, vannak valóban olyan nők, akiknek a nagyobb tetszik.

Nekem a történet fura. Hogy találkoztok és a nő a pasi farkáról kezd el beszélni neked.

Akkor azt mondtad, minden nőd a kis farkad miatt hagyott ott, de te mégis csak egyetlen - nehezen hihető - történetet meséltél el. A többi nőtől hogy tudtad meg, hogy a farkad miatt hagyott el? Vagy azokat a történeteket még épp most írod? :)

márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!