Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mèrettel (14/4)vert meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mèrettel (14/4)vert meg a sors.Ennek ellenére szinte mindig volt barátnőm,kèsőbb gyermekeim születtek.Azonban minden komolyabb,èvekig tartó kapcsolatom úgy èrt vèget,hogy megcsaltak,elhagytak egy nagyobb mèrettel megáldott valakièrt.Többi lent.?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években már nem ismerkedek,elkezdett beèlesedni a sok trauma,ès komplexus.Van akinek sikerült kitörni ebből,vagy inkább maradjon így?40-es èveimben járok,ès tudom nem tudok olyan örömet okozni egy nőnek,mint akinek pl.5-6 cm-el nagyobb.Valahol èrzem,hogy elmegy mellettem az èlet,de már olyan megalázó helyzetbe került többször,hogy már fèlek,bevallom.Gondoltam az öngyilkosságra is,mint megoldásra,de család miatt nem tehetem,sajnos.Exnek mindegy,ő boldog egy 20+ cm fèrfival,de a gyerekek,szüleim nem szeretnèm ha szomorúak lennènek.Mi lenne a megoldás?Mert így èlni mèltatlan egy emberhez.Tudom,hogy vannak ellenpèldák,boldogan kis mèrettel,de ez nekem elkèpzelhetetlen,sajnos.

#magány #reménytelenség #Kismèretű #Nagymèretű
márc. 30. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Próbálsz egyre hitelesebb sztorikat kitalálni, de nagyon nem megy. Mindig lebuksz. Add fel, mint a csajozást!
márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs osszefugges. Ha megcsalnak, elhagynak mas az oka. Ha te ennyire nem vagy elegedett magaddal, ennyire nincs onbizalmad az szerintem zavarobb, mint a mereted. Sosem csaltam meg senkit, de hagytam el olyan ferfit aki 20 centivel volt megaldva, hogy osszejojjek egy kb 15 centivel megaldott fickoval.
márc. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

10-es,ès a többi kètelkedőnek!

Szóval az van,ami kívül esik a te megtapasztalásaidon,az hazugság lehet?Igen,fura az exnőm, nem kicsit perverz,szeret odaszúrni, ebből nyer energiát, ettől èrzi,hogy Ő több.Minden igaz,sajnos,ès csak azért nem írom le az előző eseteket,mert nem szándèkozom kisregènyt írni.Mindent leírva,magyarázatot is kellene írnom,mindenhez,ez rettentő hosszadalmas lenne.


A fókusz már így is lekerült a tulajdonképpeni kèrdèsről.

márc. 31. 10:12
 14/15 A kérdező kommentje:
Evidens,hogy nem a gyakorin szerettem volna kèrdezni,(!)èrtelmesen megvitatni,kiventillálni magamból viszont láttam esèlyt.Minimálisan be is jött, köszönöm annak aki válaszolt.Egy jó tanács!Ne csak magadból indulj ki,mert sokkal szèlesebb spektrumon törtènhetnek,ès törtènnek a dolgok mint ami a te világod komfort/hihető/megszokott határain belül általában lenni szokott...
márc. 31. 10:18
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak egy újabb kamu kisf.szú kérdés, ne etessétek a trollt
ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!