Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudatlanul megdugtam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatlanul megdugtam az osztálytátsnőm anyját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom ez így hülyén hangzik, szóval hagy magyarázzam el:


Egy este elhívtak haverok bulizni. Tudni kell rólam, hogy nem iszok, drogozok, stb., lényegében én vagyok a józan haver aki kordában tartja a dolgokat.


Egyszer csak egy karcsú, formás fenekű, cuki mellekkel rendelkező hölgy leszólított, látta hogy egyedül vagyok.


Miközben beszélgettünk kiderült, hogy 52 éves, amit nem akartam elhinni, mert kb. 20 évet letagadhatott volna. Mondta, hogy nem rég vált és hogy vonzák a fiatal fiúcskák.


Ezt én felkérésnek vettem a táncra, és elvonultunk kettesben. A többi szerintem kitalálható.


Eddig ezzel semmi baj nincs, de... Másnap rám írt Facebook-on (megadtam neki a nevem) és az egyik képén láttam, hogy az osztálytársnőmmel van. Kérdeztem, hogy honnan ismeri. Mondta, hogy ő az anyja.


Egyszerűen elképesztően kellemetlenül érzem magam. Hogyan kéne ezt az osztálytársnőmmel közöljöm? Egy hatalmas féreg lennék? Mit tegyek?



márc. 31. 00:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért kéne közölni?
márc. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Stifler mamája! Nem kell tudnia az osztálytársnődnek róla...
márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De hisz az nem lenne erkölcstelen? Meg egy idő után úgy is kiderülne, nem?
márc. 31. 01:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy kiderülne. Az erkölcs meg nem ez.

Ez csak rád és a nőre tartozik. Neki sincs semmi elszámolni valója a lányával. Felnőtt nő azt tesz amit akar. Meg te is.

márc. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondanad el? Az osztajtarsad a baratnod? randiztok? a szexpartnered? Ha egyik sem akkor semmi koze hozza hogy mit csinaltal az anyjaval, gondolom nem is kivancsi az anyja szexualis eletere.
márc. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szep tortenet, aztan felebredtel es kiderult hogy csak almodtad 🤣
márc. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi az erkölcstelen abban ha egy nő és egy férfi együtt van?
márc. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Kamu az egész!
márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze pityuka.....
márc. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha ez igaz szerencsés vagy, bárcsak velem is megesne. 33f
márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!