Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok: Szerintetek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok: Szerintetek nagyon gáz? Nektek is szokott?

Figyelt kérdés
Nap közbeni merevedések izgalmi állapotok következményeként szinte minden nap elég foltos az alsóm. Persze nem beleélvezek hanem az előváladéktól. Van még valaki így? Nagyon gáz? Lehet valamit tenni ellene? 18/f

márc. 31. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
😮😮😮
márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretném véleményezni, de mikor annyi idős voltam mint te, nekem is felállt néha. Főleg ha elaludtam a buszon. Na az cringe volt


Annyi, hogy az én farkam nem szivárog, nem levedzik.

márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nekem is szinte mindennapos volt. És mikor sokáig voltam felizgulva, jött az előválladék is, aztán foltos volt az alsógatya. De elmúlt már, elfog neked is múlni ez az időszak.
márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktad kiverni? Vagy nem tudod sűrűn? Úgy is váladékozik?
márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kiverem 2x ezért
ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!