Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, előfordulhat veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordulhat veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Szingliként alkalom adtán lefeküdnél olyan fiúval, aki nem éppen az eseted, de nem bírsz magaddal és egyszer bevállalod a fiatalembert?

márc. 31. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult nemis egyszer. Annyi hogy azt h nem az esetem mar ma latom csak igy, akkor abban a pillanatban valami tetszett benne . De most ha visszagondolok nem ertem.magam.h nedvesedhettem be rajuk.
márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyen is előfordul..L
márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére jól sikerült a dolog?
márc. 31. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de valami vonzó volt az adott pillanatban. Utólag már nem mindig volt így.
márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére vagyok annyira vonzó, hogy mindig akadjon izmos pasi, így nem, nem vagyok erre rászorulva.
márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem érzelmi kötődés kell ahhoz, hogy valakivel szexeljek, tehát ha nem járok senkivel, akkor marad a két kis kezem. ^^
márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bulikbol mindig haza szoktam hozni egy fiut
márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előfordult párszor
ápr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!