Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, előfordult már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már veletek, hogy nagyobb volt a libidótok, mint a pasitoknak?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire lett volna igényetek? Neki? Hogyan oldottátok meg?

febr. 1. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nekem voltak időszakaim, mikor sokszor kívántam, de szerencsére az exem mindig ott volt, mikor kellett.

Szerintem nimfomániásnak kell lenni ahhoz, hogy egy átlagos srácon kifogjon egy csaj.

febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem nimfomániásnak kell lenni ahhoz, hogy egy átlagos srácon kifogjon egy csaj."


Ez szerepelhetne az értelmező szótárban a szexizmus szó mellett.

Egy nőnek ugyanúgy van igénye szexre, mint egy férfinak, csak a társadalom pont ilyeneket böfög rá, ha egy nő ezt ki meri fejezni...

Nekem pl kifejezetten nagy libidóm van a páromhoz képest, szerencsére azért könnyen kapható dolgokra, de néha bűntudatom van: ő elég könnyen befolyásolható személyiség, néha tartok tőle, hogy csak meg akar felelni nekem minden áron, pedig nem várnám el, hogy úgymond "ugorjon, ha a füttyentek".

febr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
#2 Nem azt írtam, hogy a csajoknak nincs igénye a szexre. Olvasd el újra!
febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1, akkor én nimfo vagyok ezek szerint. Ma is megtudtam valamit. Hála az égnek!


32/N

febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt már. Mindketten egyetemisták vagyunk, volt hogy én már végeztem a vizsgákkal, ő még nem, és nagyon sokat kellett tanulnia.

Úgy oldottuk meg, hogy az alatt a pár nap alatt a lehető legtöbbet segítettem neki, és megvártam amíg ő is levizsgázik mindenből, hogy neki is legyen ideje.

febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden egyes kapcsolatomban. A jelenlegiben is. Hogy oldom meg? Maszturbálással. Mivel szeretem a párom, évek óta együtt vagyunk, együtt élünk, és amikor szexelünk, az változatlanul fantasztikus, ezért elfogadtam, hogy nekem nagyobb az étvágyam. Megoldom magamnak amennyire tudom. A másik “probléma” hogy engem a spontál 5 perces reszelés nem elégít ki. Én szeretem hosszan kiélvezni. Minden pasinak addig hiszi nagynak az étvágyát, amig nem találkozik egy nővel, akinek valóban az.
febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mikor összeköltöztünk tetszett a reggel/esti, szabadnapokon délutáni szex is.

Így 5 év után mondta végre jó lenne ha fájna néha fejem is...

Neki csökkent az étvágya, nekem megmaradt.

febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak olyan volt...

De ezek laza alkalmak voltak, tartós kapcsolatnál nem tudom, olyan egyszer volt és szintén ugyanaz. Én mindig, ő sosem. Szétmentünk.

febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs nő, sőt szerintem férfi se, akinek a páromnál nagyobb a libidója. A korábbi kapcsolataiban sem volt nagyobb a libidóm, mint a partneremnek.
febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!