Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő sokak szemébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő sokak szemében a ''fizetős'' együttlétek?

Figyelt kérdés

Mindkét fél beleegyezésével történik.(persze ha édeshármasért fizet akkor még több...)

Mindenki 18 év feletti.

Folyton a férfi van leszólva, hogy mennyire szánalmas, de ha egyszer ezek a nők is inkább pénzért szexelnek, mint hogy dolgozzanak? És mindenféle udvarlás nélkül tapasztalat szerezhető velük...


Sokszor olvasom női véleményként, hogy ''nem lehetsz ekkora szerencsétlen, hogy nem tudsz összeszedni egy nőt magadnak ehhez...'' na de mi van, ha pont ez benne a lényeg? Nem kell minden férfinek folyamatos barátnő, nincs szüksége rá állandóan. Csak kalandozni szeretne sokféle nővel...és biztosra akar menni és nem az idejét vesztegetni azzal, hogy lesz-e valami vagy sem.



ápr. 1. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a prostikat sok ember undinak tartja.
ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Mert sok ember azt hiszi hogy csak a szűz nyomi luzerek járnak prostihoz
ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Tudom, hogy a szex alapvető szükséglet, de azt gondolom, hogy pont az érzelmek, amik megkülönböztetnek minket az állatoktól. Hogy nem ösztönből, vagy csupán vágyaktól vezérelve csináljuk.

Akinek csak azért kell a másik (akár férfi, akár nő), hogy érzelmek nélkül legyen kibe üríteni, az nekem egy kiüresedett ember.

ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Ezek a sokak talán irigyek, bigottak, álszentek vagy korlátoltak.


Én férfi vagyok, és nem fizettem még szexért de nem azért mert ezt elítélném. Sőt, én a magam szolgálatait (tőlem telhető legjobb minőségben, és nyilván csak nőknek) szívesem bocsátom áruba. A lényeg mindig a motiváció, és a részletek. Akár melyik oldalon is vagy az üzletben; tudsz-e tisztelettel és szeretettel bánni embertársaddal.

ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Bár én nem prostizok(nem veszi be a gyomrom), de egy kiüresedett embernek nem hiszem, hogy pont a dugáson jár az esze....
ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Számomra meg ez az egész inkább undorító mert az ilyen nőket napi x ember használja... És igen most jöhetnek a válaszok hogy ellenőrzött meg egeszsegesebb mont sok más nő, meg egy random buliban felszedett csajtol is el lehet kapni barmit...

De akkor se lenne gusztusom hozzáérni egy prostihoz.

ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
#3 Szóval az emberek 95%
ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom azért, mert nem örömükben lesznek sokan prostituáltak és ez valamilyen szinten olyan kihasználás. (Legalábbis számomra) De persze ehhez ketten kellenek.


A másik dolog meg a kölcsönös vágy, amiről nyilván nem beszélhetünk. Azért sokat elmond valaki lelkületéről, ha simán gond nélkül feláll neki és tud úgy valakivel lenni, hogy a másik valószínűleg a háta középre nem kívánja őt.


Ez a baj vele, legalábbis számomra.

ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Szomorú, hogy emberek ennyire nem tisztelik és becsülik a saját testüket, hogy pénzért bárkinek odaadják.

Nem vagyok se prűd, se konzervatív, de undorodnék magamtól egy ilyen után. Akár én fizetek, akár nekem fizetnek.

ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Tudom, hogy nehéz akár ezt a kérdést, akár bármi mást egy nő szemével nézni férfi létedre - mint ahogy nyilván fordítva is, egy nőnek sem feltétlenül könnyű ezt egy férfi szemszögéből látni.


De ha meg akarod próbálni, akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy te el tudnál-e képzelni barátnőnek, feleségnek, - ha tervezel esetleg családot, akkor a leendő gyerekeid édesanyjának - olyan nőt, aki a kapcsolatotok előtt rendszeresen szexelt különböző férfiakkal, akiknek évek, évtizedek óta naponta 4-5, vagy ennél több szexuális partnerük volt válogatás nélkül.


És ez csak az egyetlen aspektusa ennek a kérdésnek.

ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!