Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élők használto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők használtok valamilyen szexuális segédeszközt, az intim együttléteitek során?

Figyelt kérdés
Vibrátort vagy bármi mást, ami még izgalmasabbá teheti a szexet. Mit használtok és mennyire izgató ez számotokra?

márc. 7. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Használunk dildó, vibri, plugok. Nagyon izgató főleg nekem. Párom popsiba, dildó puncimban. Vagy plug és párom. Vibrit azért mert sorozat élvező vagyok, így több orgazmusom van.

Bátran használjatok nem fogjátok megbánni.

márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Kipróbáltuk a vibrit. Már nem igazán emlékszem rá, miért vettem? Véletlenül túl kicsire sikerült. Csak egy olyan kicsi csikló vibri, ami a képeken nem látszott, csalódtunk benne, hogy ennyire picike, (Durex mini) és olyan gyorsan rezeg. Talán azért vettem meg, hátha attól majd jobban kívánja a szexet a párom? De szerintem csak inkább jobban elszokik a valóditól, mert attól hamarább van orgazmusa, mint mondjuk az ujjazástól. A férfi voltam. A párom, ha magával hozza az aktushoz, akkor használjuk, csak én már nem hiszek benne, hogy jó lehet. Mert már idősek vagyunk. Nyáron csak a működő klíma alatt lehet, télen meg a hősugárzó kell, hogy mellettünk működjön, szóval csupa olyan segédeszköz kell, aminek éppen a szexhez nincs semmi köze, de ha ott berregnek mellettem, akkor teljesen illúzióromboló bármelyik gépezet, amivel hűteni, vagy fűteni kell.
márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. Anál plug es műdakesz. Használjuk de nem mindig. Ahogy kedvünk tartja 🙂
márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg cuccunk van, vibrik, plugok, dildók. Használjuk, de nem túl gyakran, havi 2x kb.
márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokminden van.
márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem részére anál plug, anális tágító készlet, mellcsipesz a bimbóira, mellkötöző, gésa golyók, anális gyöngysor, dildó :P
márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Minek?

Pénisz és hüvely.

Pont elég!

márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Plug, vibri.. mindenkinek.. amikor megkívánjuk..
márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dildót
márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi kb minden alkalommal. Dildo, vibri, plug, elektro izgatók, kötél, bilincs stb. 27N
márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!