Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40es pasi vagyok, vonz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40es pasi vagyok, vonz a nudista dolog, de az a problémám, hogy elég hamar fel áll a cerka. Ott tuti másodpercek alatt állna. Ezt ott hogy oldják meg az emberek?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 05:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Törölközőt összegombolyítod, rányomod és senkit nem fog érdekelni, csak azt fogják látni hogy egy pucér s.gg.l törölközőt maga elé tartó férfi sétál
ápr. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint az előző hozzászóló is írta!

Ha hirtelen nincs törölköző akkor a tedd a combjaid közé,lényeg h ne legyen tartósan látható!

Én is pillanatok alatt erekciót produkálok, de nudista közegben nem jellemző,az valahogy másról szól!

Évek óta mondhatni nudista kedvelő és élő vagyok,de talán 2x ha felállt a farkam

ápr. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kaje39 ***** válasza:
100%
Ott nem fog felállni hidd el. Én is ebben a tudatban éltem, de hamar megváltozott mikor oda kerültem.
ápr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mooti ***** válasza:
100%

Max első alkalomkor áll fel. Ilyenkor feküdj hasra vagy irány a víz.

Kb fél óra és megszokod a meztelen testek látványát és átadhatod magadat a teljes lelki és testi szabadságnak. Fontos tudnod, hogy ilyen helyeken lényeges a szemkontaktus. Ne bámuld másokat.

ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Neked ott nincs helyed.

AKit vonz és izgul ez a dolog az ne menjen oda.

Nem a szexualitásról szól ez hanem a naturizmusról.

Amíg ezt nem érted meg addig hagyd ezt ki.

ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
5os a tipic oreg naturista feeling. Nyilvan nem toleraljuk nudista helyen aki DIREKT allo farokkal.maszkalnes odamegy masokhoz, aki kukkolni mutogatni megy. DE mindenkinek lehet normalis erekcioja. Sajnos akia mellevelnhasaval similabdazik es 70 eve nem.latta a sajat farkat, zsircsomok alatt van egy nagy apolatlan szőrcsomo, azok hivjak magukat igazi naturistanak, akiben meg van valami latnivalo az meg a beteg kukkolo?
ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy áll fel hamar, ha 40 felett vagy.
ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
6. Kár ide büfögnöd a hülyeséged.
ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
7es jól mondja 40 felett nem áll fel rögtön, sőt!
ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
A nudizmusnak semmi köze a szexhez. Ez a szabadságról szól. Ha neked feláll más pasik látványától, ott komoly gondok vannak és inkább ne menj nudista strandra.
ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!