Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40es pasi vagyok, vonz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40es pasi vagyok, vonz a nudista dolog, de az a problémám, hogy elég hamar fel áll a cerka. Ott tuti másodpercek alatt állna. Ezt ott hogy oldják meg az emberek?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 05:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 -es miért más pasik látványától állna fel neki? Vannak ám ott jó csajik is. Rendszeresen nudizok. És az, hogy ott csak öreg mamókák, meg homik vannak hazugság. Vannak vonzó, gyönyörű fiatal csajok is. Azok bizony előfordul, hogy feláll, még a legtapasztaltabb nudis pasiknak is.
ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én Balatonberénybe láttam egy gyönyörű szép 18 éves lányt, pont szembe jött velem, még álmomba se láttam olyan szépet mint őt.

szottyadt öreg vénemberrel volt.

ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Bénabakter ***** válasza:
Mint már más kérdéseknél írtam, mielőtt kimész a nudira, otthon "intézd el magad", úgy sokkal kisebb lesz a valószínűsége, hogy merevedést kapsz. És az előttem szólóknak is igaza van: nem fog az olyan könnyen felállni, az az esemény nem arról szól.
ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 éve voltam először a nudin, féltem, mint Te, hogy mit fogok tenni, ha bekeményedik a répa ? Nos félig- meddig megdagadt, de oda tartottam a törülközőt, majd bementem a vízbe. De pár óra alatt megszokod és már nem vészes. Kicsit még mostanában is növekszik néha, de olyan van másnak is ! Lényeg, mint már előttem is írták, ne keményen álló cerkával mászkálj és mutogasd. De ha fekszel és közben feláll, nem figyeli senki. Ilyen előfordul. Főleg fiatal srácoknak láttam már, de az megbocsájtható. Egyébként megszokod és nem kell ezen aggódni !
ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!