Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önkielégítés közben meglátja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés közben meglátja a feleség a férjét, vagy fordítva férj a feleségét, hogyan hat rá mit csinál?

Figyelt kérdés
Felizgul a látványtól és aktív lesz szexelni akar a párjával, vagy leteremti hogy nélküle élvez?

ápr. 2. 16:38
 1/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

Egyénenként változó, mint minden más. Engem inkább izgatna és csatlakoznék hozzá, más lehet, hogy bedurcizna, harmadik elverné az asszonyt, negyedik meg telesírná a párnáját, hogymiért nem az ő szent testét kívánja, mit masztizik ott egyedül.

Nem vagyunk egyformák na.

ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább harmadik, békén hagy hogy nyugodtan csinálhassam amit elkezdtem.
ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van az úgy, hogy csak egy gyors menetre vágyik az egyik, stresszlevezetésként.


Akkor nem rám vágyik, talán másról is fantáziál közben, az ő dolga. Én is szoktam magamnak elintézni, tudja, mert néha elöl felejtek ezt azt.


Nekünk ez belefér, teljesen normális.

ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt feleségemet pont így akartam egyszer (ezer éve meglepni). Háááátt... olyan botrány lett, megsértődött, megharagudott, s direkt még csak közelébe se lehetett menni kb. egy hónapig. Pedig addig tök normális nő volt.
ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én direkt szoktam. áll a bré, befordulok a zuhanykabinba, elkezdem huzogatni, asszony mindig begerjed. Aztán mehet ami belefér 😉 De van ez ágyon, konyhában, bárhol. Ő is szokott engem húzni ezzel
ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sose volt ebből probléma, volt hogy egyszerre csináltuk, na az sztem tök izgató volt mindkettönknek. Nálunk ez akkor ment nagyon, mikor terhes voltam, és a vége felé már sehogy nem volt jó a szex, akkor kiváltottuk ezzel.
ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
A normális az, ha hagyja nyugodtan csinálni, nem zavarja meg.
ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megkérdezem tőle, hogy segítsek-e, vagy mondom neki "bocs" és hagyom had fejezze be.
ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!