Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar vele szexelni?

Figyelt kérdés
Van a baráti társaságunkba 2 szingli , egy csaj (27) meg egy csávó (22). A pasi mindig tett megjegyzéseket a csajnak, mindenki levágta hogy tökre bejön neki. Győzködtük a csajt, mire ő úgy tűnt beadja a derekát, hétvégén mondta a csávónak hogy részéről oké, szexelhetnek. Erre mindenféle kifogás volt, hogy most ne mert sokat ivot... de azóta se volt köztük semmi. Nagyon ciki nekünk így haveri körbe, mert mi győzködtük a csajt, erre most meg úgy tűnik, hogy a csávó mégse akar vele szexelni. Kérdeztük tőle mi a gond, de nem hajlandó rá válszolni. Szerintetek? 25/N

ápr. 2. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szája nagy a pasinak.
ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, de én akarnék szexelni a csajjal! ;)
ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Győzd meg hogy szexeljen velem. Én ígérem, hogy megdugom :D

Uramisten...

ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarnék szexelni egy olyan csajjal, akit rám kell beszélni. Létezik a világon önbecsülés is.
ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3as vagyok a lepontozás alapján tényleg ez a normális lol az hogy baráti társaság győzködi a lányt hogy tartsa már a picsáját :Dhát ez kész XD

Én leszarom, pontozzatok te! Mint valami elbaszott Adam Sandler film. Ott képzelnék el ilyen forgatókönyvet :D

ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Baránőm kb fél éve van túl egy komoly kapcsolaton, ezért kellett ugymond rábeszélni a haverunkra. Nem a csávóval van baja, nyilván bejön neki ha szexelni akar vele. Csak eddig egyáltalán nem akart pasit az életébe, még szexre sem. Komoly kapcsolatot meg továbbra sem akar egyáltalán.
ápr. 2. 17:56
 7/13 A kérdező kommentje:
3-asnak én hasznosra értékeltem a válaszod, szerintem egy normális szingli pasi megdugna egy olyan csajt, aki amúgy bejön neki
ápr. 2. 17:57
 8/13 anonim ***** válasza:
A pasi meg nem akar coming out-olni.
ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Micsoda problémák.

Ha akarnak najd dugvak,ha nem akkor nem.

ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én nem csak "szexelnék" a lánnyal, hanem járnék is vele, boldoggá tenném, tisztelném, becsülném.
ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!