Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm egy héten 3x akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy héten 3x akar velem szexelni, és Én ennyire nem tartok igényt. De magamat nem tudom rávenni, hogy legyen valami. Szerintetek mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Kívánom a barátnőmet meg minden, de nem tudok magam rávenni. Szeretem meg minden.
febr. 26. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár azért a nőért.
febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Majd mi szexelünk vele helyetted no para
febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2: Szexeltem. Múltidő
febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor törődj bele, hogy ő ezt pótolni fogja mással, amit jól is tesz!
febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony libidóval keress fel endokrinológust, lehet, hogy testi oka van. Amennyiben beteg vagy és kezelik, megemelkedik a libidód.


Az is lehet, hogy egészséges vagy és tényleg csak ennyire van igényed. De a kapcsolatod érdekében megér egy vérvételt.

febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

nekem napi 2 az igényem, és szánalmas, hogy a legtöbb mai pasinak a heti 2 is sok.


20/L

febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljünk nőt! Az én feleségem havi kétszer hajlandó rá, nekem meg heti kétszer igényem volna legalább.
febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre találták fel a Viagrát!
febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen besegítek F
febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barnabas333 ***** válasza:
Nálunk már 2 évente egy van...46f
febr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!