Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már nem igazán van szex?

Figyelt kérdés

Már hat éve együtt vagyunk és az utóbbi időben alig szexelünk.

Havonta kettő az már jónak mondható.

Ő azt mondja, hogy nem igényli. Ez engem nagyon frusztrál.

Azt mondja ne aggódjak, nem velem van a baj, csak szimplán nem igényli.

De én akaratlanul is kattogok ezen, szerintem full jogosan.


Nekem meg lenne igényem rá. Van hogy napokig nyüstölöm, hogy csináljunk

valamit, aztán szétteszi a lábát mint egy gép, hogy letudja a kötelezőt...

Ez nekem tökre nem jó. Mintha megerőszakolnám.

Ez nem szeretkezés így. Arról nem is beszélve, hogy mindig estére rakja.

Napközben dolgozik (vállalkozó), akkor nem ér rá, csak este amikor én meg már fáradt vagyok és inkább hagynám az egészet és aludnék mert nagyon korán kell kelnem.

Nekem nagyon nem játszik ez a beidőzített kvóta dugás.

Ennyi erővel eljárhatnék fizetőshöz is ha nincs semmi érzelmi töltete az egésznek..

Fontosabb neki a munka mint én?

Biztos, hogy nem jár el sehova. Azt észrevenném rajta.


Tegnap is az volt, hogy hétfőre beígért nekem egy kis mókát, amiből az lett, hogy majd hétfő este.

Abból nem lett semmi, de megígérte, hogy majd kedd este lesz móka.

Nos úgy állt, hogy tényleg lett is volna de addigra (negyed tíz) én már kurvára kész voltam a munka miatt és inkább aludtam volna, úgyhogy fel se állt, ergó megint nem lett belőle semmi.


Mi a francot csináljak így??


Amikor próbálok neki udvarolgatni akkor meg mindig lesöpör hogy hagyjam már békén, miért kell mindig lógnom rajta...

Azért bakker mert kielégítetlen vagyok! Vannak igényeim!

Múltkor mikor felhoztam neki ezt még én lettem lekiabálva, hogy miért kell őt frusztrálnom ilyennel, mikor éppen minden jó volt körülötte!


Tök tanácstalan vagyok és ez nagyon megbélyegzi a mindennapjaimat, mert közbe meg azt mondja, hogy szeret és szerintem nem hazudik...

Csak a testiség veszett el..


Mit tanácsoltok?



ápr. 3. 07:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Szakitàs,ez nem szex és nem kíván kàr folytatni.
ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Ezek alapján ő nem látja a problémát, próbáld meg rávenni hogy elmenjenek pár terapeutához, van akinek segíteni tud.

Ismerősnél az segített hogy a nő másik fogamzásgátlót kezdett szedni mert az előző elvette a kedvét mindentől.

De változás csak akkor lesz ja párod is akarja...

ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Majd megszokod szépen, lassan. Nálunk is így kezdődött kb 20 éve. 15 éve viszont abszolút nulla.
ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

Először is meg kell próbálni, hogy mi az ok ami miatt nincs szex nem kell egyből szakítani vagy prostihoz rohanni. Feleségem például a két kisgyerek nevelése, a munkahelyi stressz, teljes kimerültség, napi frusztrációk ügyintézés, közlekedés, teljes mozgáshiány, nulla szabadidő, szemét szomszédok, alváshiány, folyton betegségek a gyerektől, hormontartalmú fogamzásgátló emelett is ha van lehetőség szexelünk amennyit lehet még ha neki nincs is kedve. Ez van, hogy heti 1 vagy 2. De mégis hihetettlen boldog a család és mocskosol szeretjük egymást, rajongunk egymásért.


Ha megvan az ok, akkor el kell dönteni érdemes-e a kapcsolatba energiát áldozni. Ha például szeretője van akkor egyszerű a dolog a probléma te vagy. Ha csak fáradt azon lehet segíteni, vagy fel kell dobni az együttlétet. Legutóbb erotikus történetet írtam neki amiben mi voltunk a főszereplők egy másik életben csupa mocskos dolgokkal, hatalmas dugás lett a vége.

ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs gyereketek, akkor szakíts, amíg lehet.
ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Nőként irom akkor nem akartam szexelni ha 1. Már untam a másikat 2. nem szerettem igy vonzalom se volt 3. mindig más volt fontosabb mint én.
ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Gyerek nincs, munkahelyi stressz és teljes kimerültség a vállalkozásából adódóan van. Az ügyeket én intézem, közlekedni szinte nem kell mert otthon dolgozik, mozgáshiány az éppenséggel van. Szabadideje sincs sok, de eleget alszik (ez is gond lehet. sokáig alszik én korán kelek, ergó este ő még aktívabb). Fogamzásgátlót nem szed.

Mi is szeretjük egymást, rajongunk egymásért, de ez egy igen sarkalatos pontja egy kapcsolatnak.

A kimerültségen és a folyamatos stresszen már próbáltam segíteni neki, de hallani se akar róla. Mondtam neki, hogy a vállalkozása nem éppen életképes (egyedül nem élne meg. ezt ő maga is bevallotta) és inkább keressen munkát ami fix pénz és fix munkaidő.

Itt is én lettem a rossz..

ápr. 3. 08:39
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Dobd ki. Ez nem lesz jobb... Aki ennyire belesz..ik a másikba, az nem alkalmas kapcsolatra. Vegyen magának macskát és/vagy kutyát, aztán éljen boldogan egyedül.
ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondja, hogy ez most egy ilyen időszak, de majd elmúlik.
ápr. 3. 08:52
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek arra van ideje és energiája, amire akarja... amire nem akarja, arra tutira nincs.

Nálunk is csökkent a szex mennyisége, én 50 éves vagyok, a párom 47( nő)...de ha mást nem egy gyors kölcsönös kielégítés belefér...

A legfontosabb, hogy mindkettőnkben van akarat, mégha én pl többet szeretnék.

Nálatok egyik oldalon ez már nincs. Innentől halott ügy.

ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!