Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő aki nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki nem szereti ha nyalják, illetve olyan férfi aki nem szereti ha szopják?

Figyelt kérdés
Ha nem szereti sem a nő sem a férfi ezt, mi lehet az oka ennek?

ápr. 3. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen van.

Nyalás esetében a lúgos-savas kémhatás váltakozás sokszor az ok

ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Van mindkét oldalon, azt a férfit nem értem, aki nem szereti, ha szopják szóval arról nincs mit mondjak. Nőnél van egy olyan, hogy gátlása van miatta, szégyelli, ha valaki kinyalja. Ha a párja nem erőlteti boldogan elvan nyalás nélkül.
ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van. Találkoztam olyan férfival, aki nem szereti ha szopják.

Nekem sem kedvencem, de én szeretem ha nyalnak. De ha adnak én is szeretem viszonozni.

ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, párom nem szereti ha nyalom
ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyesmi sok esetben előfordulhat azért. Trauma, rossz emlékek, vagy csak azért, mert eddig nem volt jó tapasztalata, vagy szimplán számára nem élvezetes annyira. Nem vagyunk egyformák, ezen semmi fura nincsne.


A káposztát se szereti mindenki, pedig én nagyon.

ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5.


Ezzel annyiban nem értek egyet, hogy sok esetben sajnos az önző segítség áll.


Én is sajnos több évig ilyen kapcsolatban voltam. Folyamatosan adtam, de sosem kaptam. Nem vagyok igénytelen nő, figyelek ott is ki a helyzet.



Szimplán lusták és önzőek voltak. Vagyis "nem szerettek" nyalni. :)

ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


De ebből nem következik az, hogy nem szereted, ha csak önzőek veled és nem igazán csinálják. Viszont esetleg a "vagy csak azért, mert eddig nem volt jó tapasztalata" részt kimerítheti.

ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

7. Mind szűz fiú volt. :)


De ők biztos nem szerették. Én azelőtt is szerettem szopni, nem ért negatívum. Ha bármikor azt éreztem nem jó illatú, elküldtem az embert zuhanyozni, nekem ez alap..

ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8


De a kérdés arról szólt, hogy "kapni van aki nem szereti-e" nem pedig adni :D

ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem addig nem szereti, igényli egyik fél sem, amíg nem találkozik olyannal aki szereti adni is, és pláne szenvedéllyel teszi. akkor az frenetikus
ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!