Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még egy "férfi azzal jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még egy "férfi azzal jön hogy szereti ha nyaljàk a fenrkèt akkor esküszöm inkább leszbikus leszek. Nem érzitek mennyire férfiatlan?

Figyelt kérdés
egy hetero férfi nem vágyik erre!!!
2018. máj. 26. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Èn melegként se engedek senkit semilyen szándékkal a fenekem közelébe
2018. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Miért lenne férfiatlan? Egy heteró kapcsoltaban számtalan örömszerzési forma létezik, a lehetőségek kiapadhatatlanok. Ez is egy a sok közül. Ha egy nő megteszi, akkor a pasi biztos lehet benne, hogy a csaj maximálisan kívánja őt. (Amúgy a leszbikusok is csinálják, úgyhogy velük sem lennél "biztonságban"...) :)
2018. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Annak hogy valaki heteró semmi köze ahhoz hogy a párjával miket szeretne csinálni.

Egyébként semmi férfiatlan nincs benne szerintem.


Viszont nem kötelező se elolvasni az ilyen tartalmú kérdéseket, se válaszolni rájuk, görgess tovább, és minden rendben lesz :)

2018. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

De ne legyél már ilyen pipa! :D


Az ánusz környéke, a perineum tele van szexuális idegvégződésekkel, plusz ott tapad egy csomó altesti izom, ami a szexben is használatos. Ott, a gát két oldalán minden mindennel össze van kötve anatómiailag, persze, hogy sokakat izgat, ha ott nyalják őket. Nem a sgg a lényeg ott konkrétan, amivel kakálunk, hanem az az erogén zóna, ami ott van.


Magam részéről inkább csiklandós volt, amikor ott nyaltak, viszont a prosztataorgazmusra képes vagyok, és frenetikus.

2018. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én csináltam pasinak,és hidd el örökre kiábrándultam belőle!a mai napig előttem a kép ahogy próbál minnél nagyobb terpeszt nyomni.
2018. máj. 26. 17:06
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is szörnyen férfiatlan,sőt homos.Az ilyen férfi minimum biszex.
2018. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Lányok semmi férfiatlan nincs benne.

Az ilyen kiírásokkal szerintem inkább éretleneknek tűntök csak.

Ha nem tetszik ne csináljátok.

Viszont ha valaki ezt élvezi,az nektek miért fáj??

2018. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Legyél! Senki se fog utánad sírni, elhiheted, és talán leszoksz arról, hogy más férfiasságát megkérdőjelezd.
2018. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Tudod ki nyalogatná más sz.ros seggét...
2018. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
Hagyd már, most ez nagy divat, majd elmúlik, aztán ha egy év múlva is páran még "fagyiznak" akkor ők tényleg szeretik. Tudod milyen rossz mikor próbálnál egy csajjal ismerkedni és hajlana is a dologra de jön egy másik csaj és ők leállnak csókolózni és aztán ottmaradsz pasi ként faképnél mert ez is divat az idióta Katy Perry és társai miatt...
2018. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!