Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire izgató látni, ahogy egy srác, akinek 20 centis farka van, kiveri egy videochat közben?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 22:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Melegeknek érdekes, nőket hidegen hagyja egy pasi farokrángatása.
ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire,undi egy idegen,nem érdekel. A 20 centivel hencegőkkel meg már tele a padlás,meg a gyakorin mindenkinek ilyen.
ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
Na? Muti! Lássuk a medvét!
ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
17%

Pedig azért százból egyszer találni ilyen oldalakon is valódi nőket és bizony megállnak, ha 20+-os dologról van szó. De nyilván én is csak kitalálom ezeket, meg nincs is akkora, meg sose voltam nővel stb... :D

Ha valakit azért tényleg érdekelne és valódi nő, akkor szívesen bizonyítom neki!:)

ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Másnapos Sárkány ***** válasza:
88%
Azt ugye tudod, hogy előbb el kell érned, hogy megkívánjanak és csak utána érdekli őket a farkad?
ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
ahhoz agy is kellene,5 ös,de ezeknek itt nincs. Csak megy a "valódi nőzés" Azt hiszi,hogy akit nem érdekel,az nem is nő,pedig fordítva van. Akit érdekel,az nem nő :)))
ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#6

Szerintem csak trollok. :D


#3

Te meg nyisd meg nyugodtan amit privátban küldtem xd Bocsi, ide nem szabad linkelni XD

ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Láttam a medvét 😁
ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalakon nem kell agy, meg csak a farkaddal tudod elérni, hogy megkívánjanak. Senki nem fog 2mp-nél tovább maradni, ha elkezded villogtatni az inteligenciádat. Élőben ez természetesen teljesen fordítva van.

De azt mondani, hogy nem léteznek olyan nők, akik ugyanezt csinálják, hát..:D Igazából csak fel kell menni PH-ra, beírni hogy omegle és kész... :D

ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Az ilyen "medvék" csak akkor hitelesek,ha van mellettük mérőszalag,ami nyilván nem a s...glyuktól indul és mondjuk mellé az asztalra teszel valamik,egy dobozt,bármit amit kérek,ezzel bizonyítva,hogy nem netes kép..
ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!